JEEP 4X4

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: JEEP 4X4

Post by Pambs »

Αγγλιας κ. Ευανθη,. Δεν ξανακουσα τετοιο πραγμα να σου πω την αληθεια και 1-2 μηχανικοι που ξερω εχουν το ιδιο και το εχουν φερει απο Αγγλια. ΔΤ10 :D

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: JEEP 4X4

Post by fISHANDCHIPS »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Το δικο σου ειναι Ιαπωνιας :!: :!: :!:
Απ'οτι μου λενε οι μηχανικοι τα αυτοκινητα που ερχονται απο Ιαπωνια εχουν πολυ ψηλοτερη προδιαγραφη απο εκεινα της Αγγλιας :think: :think:
Και εγω ακουσα το ιδιο πράμα,απο φίλο μου ισιωτή που πασπατεύκει αυτοκίνητα ουλλη μέρα
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: JEEP 4X4

Post by Pambs »

Σε τι πραμα? για εξτρα που μιλουμε. Πετρο ο παρεας σου εν και πογιατζης?

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: JEEP 4X4

Post by MariosK »

Pambs wrote:Σε τι πραμα? για εξτρα που μιλουμε. Πετρο ο παρεας σου εν και πογιατζης?
Φίλε ισχύει τούτο. Τα ιαπωνέζικα έρκουνται πάντα με παραπάνο έξτρα και καλύτερες προδιαγραφές. Είδα το στην πράξη με πολλά αυτοκίνητα. Δεν είναι κάτι δραματικό αλλά είναι γεγονός.

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: JEEP 4X4

Post by fISHANDCHIPS »

Pambs wrote:Σε τι πραμα? για εξτρα που μιλουμε. Πετρο ο παρεας σου εν και πογιατζης?
Οχι ρε Παμπο ... μόνο ισιωτής και ψαράς 8-)
στην ποιοτητα κάποιων υλικών ... τωρα εν θυμούμε να σου πω πολλα πολλά
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

Nikolas Nklou

Re: JEEP 4X4

Post by Nikolas Nklou »

fISHANDCHIPS wrote:
Pambs wrote:Σε τι πραμα? για εξτρα που μιλουμε. Πετρο ο παρεας σου εν και πογιατζης?
Οχι ρε Παμπο ... μόνο ισιωτής και ψαράς 8-)
στην ποιοτητα κάποιων υλικών ... τωρα εν θυμούμε να σου πω πολλα πολλά
μερικα παραδειγματα εν τα αξονακια και οι κορωνες που αναλογα με τον τοπο κατασκευης εχουν διαφορες.....οι γιαπωνεζικες π.χ των vitara εν πιο γερες ......

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: JEEP 4X4

Post by Pambs »

δεν μου εξανατυχε παντως και ειχα πολλα αυτοκινητα μεχρι τωρα. μαλιστα πάλια που ειχα στημενο και παραγγελα πολλα εξαρτηματα το χρονο εφερνα απο Αμερικη, Αγγλια και Ιαπωνια και δεν ειχα παρατηρησει καμια διαφορα. Το μονο πραμα ηταν τα εξτρα οπως ειπε και ο Μαριος καποια της Ιαπωνιας εδιναν καποια εξτρα παραπανω.

Κ. Ευανθη πιασμε που να εισαι αθκιασερος να παμε κανενα σκοπευτηριο και περιπατο σε κανενα οχτο. Εβαλα και συρταρια πισω προσφατα οπως βαλλουν στην Αυστραλια και εβολεψε με πολλα

Κλώνος
Posts: 57
Joined: Sun Jun 29, 2008 6:32 am

Re: JEEP 4X4

Post by Κλώνος »

γεια σου ευανθη!!!

αφου ειναι ετσι τα πραγματα τοτε θα σου προτεινο και εγω ενα jimny. θα σου ελεγα και για κανενα σαμουραϊ αλλα ειναι παλια μοντελλα και δεν παρεχουν αρκετη ασφαλεια στον δρομο. θα μπορουσες να το σκεφτεις και jimny με ανοιχτη οροφη για περισσοτερη ευκολια στο φορτωμα αφου το επιτρεπουν και συνθηκες στην κυπρο.

ελπιζω να βοηθησα και εγω αλλα και τα αλλα παιδια και να μην σε μπερδεψαμε

οτι παρεις καλοταξιδο και με τα αποτελεσματα που θελεις!!!!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: JEEP 4X4

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους :D :D

Nikolas Nklou

Re: JEEP 4X4

Post by Nikolas Nklou »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους :D :D
Αποφασισες κ.Ευανθη? :D

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: JEEP 4X4

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλημερα :D
Αυτες τες μερες θα παω να δω τον Σωτο τον Τρικωμιτη να μιλησουμε. Μετα βλεπουμε :wink:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”