Ευχές Για Ονομαστικές Εορτές Kai Γενέθλια

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

file mou anje efxithika sou je prin...epefkerias tha sou ksana efxitho... xronia polla :D alla...je alieftikes eksormisis LIES JE KALES :wink:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΦΙΛΕ Νικο. Ειμαι λλιον μακρυα ποψε για ναρτω για την σουβλαν αλλα εν πειραζει. Χρωστας την!!!!!!!!!!!!!!!
Για δωρον γυρεφκω να σου πιασω μιαν μεγαλην "ΑΜΜΑΤΟΠΕΤΡΑΝ" να σε προστατεφκη που τους μουσουπεττηες.

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

EVANTHIS LOIZOU wrote:ΦΙΛΕ Νικο. Ειμαι λλιον μακρυα ποψε για ναρτω για την σουβλαν αλλα εν πειραζει. Χρωστας την!!!!!!!!!!!!!!!
Για δωρον γυρεφκω να σου πιασω μιαν μεγαλην "ΑΜΜΑΤΟΠΕΤΡΑΝ" να σε προστατεφκη που τους μουσουπεττηες.

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.
k.Ευανθη σε ευχαριστω αλλα μαλλον ξεχασες οτι η διπλοκαμπινια μου κατατασετε στα ελαφριας κατηγοριας φορτηγα , με λιγα λογια η αμματοπετραν που μηλας εν φορη μεσα, με τους μουσουπεττες που εμπλεξα μονο φορτηγο 8 κωρονο καμνη :D

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Post by admin »

k.Ευανθη σε ευχαριστω αλλα μαλλον ξεχασες οτι η διπλοκαμπινια μου κατατασετε στα ελαφριας κατηγοριας φορτηγα , με λιγα λογια η αμματοπετραν που μηλας εν φορη μεσα, με τους μουσουπεττες που εμπλεξα μονο φορτηγο 8 κωρονο καμνη :D[/quote]

Συνοψίζοντας λοιπόν τα δώρα που ζητά ο φίλος no-nic απο τον Άγιο Βασίλη είναι 1) Μια μηχανή daiwa 7 mag 2) Μίαν αμματόπετρα βάρους 2 τόννων για να ΄μην τον πιάνει το μάτι 3) Ένα layland φορτηγό για να κουβαλά τον εξοπλισμό του. Άγιε βασίλη των ψαράδων (Panico) έχεις πολύ δουλεία φέτος, παρακαλείται όπως ο MARIOS αναρτήσει ξανά την σχετική φώτο.

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

admin wrote:k.Ευανθη σε ευχαριστω αλλα μαλλον ξεχασες οτι η διπλοκαμπινια μου κατατασετε στα ελαφριας κατηγοριας φορτηγα , με λιγα λογια η αμματοπετραν που μηλας εν φορη μεσα, με τους μουσουπεττες που εμπλεξα μονο φορτηγο 8 κωρονο καμνη :D
Συνοψίζοντας λοιπόν τα δώρα που ζητά ο φίλος no-nic απο τον Άγιο Βασίλη είναι 1) Μια μηχανή daiwa 7 mag 2) Μίαν αμματόπετρα βάρους 2 τόννων για να ΄μην τον πιάνει το μάτι 3) Ένα layland φορτηγό για να κουβαλά τον εξοπλισμό του. Άγιε βασίλη των ψαράδων (Panico) έχεις πολύ δουλεία φέτος, παρακαλείται όπως ο MARIOS αναρτήσει ξανά την σχετική φώτο.[/quote]


"μην παρανοης τα λογια που εχω πει, ειν η πιο απλη του κοσμου συμβουλη"

α ρε Ασημε ποσο ψραια τα λεεις, επαραπιησαν οτι εχω πει, ρε παιδεια φερτε την daiwa τζαι τα αλλα χαρισμα σας :D :D

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Post by marios »

admin wrote:k.Ευανθη σε ευχαριστω αλλα μαλλον ξεχασες οτι η διπλοκαμπινια μου κατατασετε στα ελαφριας κατηγοριας φορτηγα , με λιγα λογια η αμματοπετραν που μηλας εν φορη μεσα, με τους μουσουπεττες που εμπλεξα μονο φορτηγο 8 κωρονο καμνη :D
Συνοψίζοντας λοιπόν τα δώρα που ζητά ο φίλος no-nic απο τον Άγιο Βασίλη είναι 1) Μια μηχανή daiwa 7 mag 2) Μίαν αμματόπετρα βάρους 2 τόννων για να ΄μην τον πιάνει το μάτι 3) Ένα layland φορτηγό για να κουβαλά τον εξοπλισμό του. Άγιε βασίλη των ψαράδων (Panico) έχεις πολύ δουλεία φέτος, παρακαλείται όπως ο MARIOS αναρτήσει ξανά την σχετική φώτο.[/quote]Ο Πανικός Αδύνατη για την συγκεκριμένη παραγγελια!!!! λόγο μεταφορικού μέσου :wink:
Attachments
web10_144.jpg
web10_144.jpg (15.72 KiB) Viewed 6815 times
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

:D :D :D :D :D

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

simera giortazei tin onomastiki tou eorti je o "largemouth"... xronia polla file mou, kathos je KALES PSARIES :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Panikos

Post by Panikos »

χρονια του πολλά

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ largemouth

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Ε Φιλε Πανικκο?
Θωρω την φωτογραφιαν του γαδαρου πον σηκωμενος πανω τζιαι γελω πολλα.
Τεθκιαν σκηνην ειδα την θκιο-τρεις φορες τζιη κας την Αιγυπτον που παμεντε τζιυνιην. Εχω εναν βιτεον καπου, τζιαι αν το εβρω εν να πω του φιλου του Cybasser, πον καλος εισ τα computers να το καμη post μες το forum.

Ατε τζιε TIGHT LINES τζιε να ζησει ο κοσμος ουλλος.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΝΑ Ζησουν οι Γρηγορηδες.
Φιλε Greg ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.

TIGHT LINES

Panikos

Post by Panikos »

χρονια πολλά και ότι ποθείς ρε Greg :D

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

na mas zisei o siras :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”