Ευχαριστω...

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Ευχαριστω...

Post by belluga »

Επειδη πριν λλιες μερες εσυζητηθηκε ενα θεμα αν καποιοι βοηθουν ή αν απλος εχουν καποια κερδοσκοπικα πλανα και βοηθουν, εγω θελω να ζητησω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο δυο μελη του φορουμ που εχτες χωρις κανενα οφελος και κανενα κερδος ηρθαν για να με βοηθησουν να μαθω καποια πραγματα που αυτοι ξερουν καλυτερα στα βυθομετρα και gps! Μαλιστα τα παιδια δεν δεχτηκαν να φυγουν χωρις να δωσουν λεφτα για βενζινη!Δεν θα αναφερω τα ονοματα τους γιατι ουτε οι ιδιοι νομιζω να το θελουν!
Εγω ξαναζητω ευχαριστω και επαναλαμβανω αυτο που ειπε και ο κυριος Ευανθης σε ενα αλλο τοπικ " υπαρχουν ακομα ανθρωποι που θελουν και το ευχαριστιουνται να βοηθουν εκει που μπορουν και αυτοι ξερουν καλυτερα"


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κλώνος
Posts: 57
Joined: Sun Jun 29, 2008 6:32 am

Re: Ευχαριστω...

Post by Κλώνος »

μπραβο και απο μενα παιδια!!!!

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Ευχαριστω...

Post by sea-hunter »

να ευχαριστισω και εγω με την σειρα μου τα κοπελια που με βοη8ησαν και βοη8ουν ακομα στο jigging!!!
(χωρις να ειμαι σιγουρος νομιζω εν για τους ιδιους που μιλουμε) THANK YOU GUYS!!
Keep Walking...Keep Fishing!!

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Ευχαριστω...

Post by NIKOLAS HARRIS »

να ευχαριστήσω κ γω με τη σειρα μου ανθρωπους που αν και αγοράζω πράγματα απο αυτούς ενα στίγμα εν μας εδωκαν να ψαρευκουμεν :lol:
επισης αυτούς που τους επαρακαλουν να πάμεν κανα ψαρεμα μαζι παλια να δω πως βουτουν τζαι τωρα γύρισεν ο τροχός αρα σλιάνκ!!! :dance:
τέλος πέρα απο την πλάκα ενα μεεγάλο ευχαριστώ στον...... που έδειξε τι ανθρωπος είναι και με έχει βοηθήσει όσο κανείς άλλος!!!ξέρεις εσύ φίλε!! :clap:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Ευχαριστω...

Post by nicolas theocharous »

NIKOLAS HARRIS wrote:να ευχαριστήσω κ γω με τη σειρα μου ανθρωπους που αν και αγοράζω πράγματα απο αυτούς ενα στίγμα εν μας εδωκαν να ψαρευκουμεν :lol:
επισης αυτούς που τους επαρακαλουν να πάμεν κανα ψαρεμα μαζι παλια να δω πως βουτουν τζαι τωρα γύρισεν ο τροχός αρα σλιάνκ!!! :dance:
τέλος πέρα απο την πλάκα ενα μεεγάλο ευχαριστώ στον...... που έδειξε τι ανθρωπος είναι και με έχει βοηθήσει όσο κανείς άλλος!!!ξέρεις εσύ φίλε!! :clap:
αιστες ευχαριστιες εσυ και ελα τωρα που εν Μαιος και εισαι παροπλισμενος να παμε για κανενα μουρμουρο... αλλα shhhh μεν πεις τιποτε του Κωτσιου α... εν θα μας αφηνει να μιλουμε την ωρα του ψαρεματος αν ερτει μαζι μας :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ευχαριστω...

Post by chrysanthos9 »

και εγω με τη σειρα μου να ευχαριστησω μερικα ατομα που με βοηθησαν αφανταστα με τις γνωσεις τους και τις συμβουλες τους αλλα ιδιος ενα ατομο που μου εστειλει καποια πραματα που χρειαζουμουν για το ψαροτουφεκο δωρεαν ευχαριστω ρε φιλε :D
Rememper always someone waiting for you at home

shark25
Posts: 131
Joined: Sun Jul 27, 2008 3:20 pm

Re: Ευχαριστω...

Post by shark25 »

θα με βοηθησει και μενα καποιος να μαθω το εγγλεζικο????

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Ευχαριστω...

Post by apsavvas »

φιλε ότι θες.
The only source of knowledge is experience

Κλώνος
Posts: 57
Joined: Sun Jun 29, 2008 6:32 am

Re: Ευχαριστω...

Post by Κλώνος »

apsavvas wrote:φιλε ότι θες.
αν κανονισετε να βρεθειτε για εγγλεζικο να με ενημερωσεται και εμενα. θα ηθελα να μαθω. αν μπορω θα ερθω. απλα πειτε μου την ημερομηνια και τον τοπο και θα σας ενημερωσω αν ειμαι ελευθερος

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Ευχαριστω...

Post by apsavvas »

θα υπάρξει από το σωματείο Fish Float Club λίαν συντόμος σεμινάριο πάνω στο εγγλέζικο και για γλυκά νερά αλλά και για θάλασσα. Οι διαφορές δεν είναι πάρα πολλές δηλαδή καθόλου. Αν θέλετε για κάποια βασικά πράγματα πολύ ευχαρίστως να σας βοηθήσουμε.
Με το φίλο shark25 έχω μιλήσει σε ένα κατάστημα ειδών αλιείας και του έδωσα κάποια tips περί εγγλέζικου.
The only source of knowledge is experience

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”