Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Post by COTSIOS80 »

Ditch the bitch and let's go fishing!

Costass
Posts: 112
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:43 am
Location: cy

Re: Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Post by Costass »

πριν ενάμισι χρόνο περίπου ενώ ψάρευα (ψαροτούφεκο) σε γνωστη περιοχή στην λάρνακα ida 3 κούνελους 2-4kg περίπου περικύκλωσαν την σημαδούρα mou.ixa πάνω 3-4 "ψαρκα" "μινερουτηκια"-"κουρκουνες".ενώ ήμουν περίπου 300m που την ακτή,"ετραβισα" την σημαδούρα κοντά μου αγκάλιασα την tze "αρκεψα" πέδιλο για έksω οι κούνελοι "επολιναν" tze τώρα "επερικικλοσαν" εμενα με την σημαδούρα,με φανερά εχθρικές διάθεσης όταν έφτασα έχω έπαιξα τον proton που perasen μπροστά μου περίπου4kg tze efkika ekso, τα "ψαρκα" "εγινικαν" καμια 10αρκά tze επιτέθηκαν στον παιγμένον(frenzy),"ενιχερο" τι ένα "γινετουν" αν "εμινισκα" μέσα... οι παρέες ακόμα περιπαίζουν με ότι θα ήμουν το πρώτο θύμα κούνελου στην μεσόγειο.. :) εκ πείρας μιλώντας νομίζω θα με "δακαναν",tze ας με περιπαίζουν akoma οι παρέες..

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Post by leshi cy »

α ρε κοτσιο ρε κοτσιο ...ειχε να εισουν ρε παρεα ....σιουρα παντωσ εισιε να σε φκαλουμε πασ την μουττη του σιεπετου :lol: :lol:
...εγω παντος εξαναπαμεν το εχο σχεδον παντα 3 οπλα μαζι μου εισιε να οπλιζω και να πεζο οι να μαν φαν τα ψαρκα οι ταουλιες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!
... μεν μαραζονης και μεσ το μαη εννα παμε με τα καλαμια να παρουμε αιμα μας πισω :lol: :lol:

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Post by Sailor »

Πιστευω και εγω οτι δεν πρεπει να παιρνουμε τους κουνελλους στα αστεια οταν ειμαστε στο νερο.Ειδικα οι μεγαλες συγκεντρωσεις απο αυτους πιστευω τους κανουν πιο επιθετικους και καλο ειναι να προσεχουμε

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Post by Sailor »

αα πελλε μου ενα ομαδικο ψαρεμα με καλαμια για κουνελλους εν ναχει πολυ ακτιον,εν καλη ιδεα να εβρουμε ενα τοπο που τους πιαννει πολλα τσε να παμε με τα καλαμια του καστιν να τους δωκουμε πας τα φκια.ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟς ψαρεματος λαγοκεφαλου ,πουντα κοπελια να το οργανωσουν και να σπονσαρουν και βραβεια για τα παραπανω κιλα.Εφοσον τα ψαρκα μας ελλιαναν να φκαλουμε το αχι μας πας τους κουνελλους

Costass
Posts: 112
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:43 am
Location: cy

Re: Επίθεση λαγοκέφαλου σε 5χρονο

Post by Costass »

tze go έτσι ηπα ρε φιλε εν επικίνδυνοι οι τουμπάνoi αλλα ακόμα περιπαίζουν με. να "πιαμεν" το shot guns ρε mario mia zembila xartoutsies tze να πάμε να τους δείξω εγώ αν με περικυκλώνουν. :D


Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”