ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Πρόσκληση

Post by admin »

no-nick wrote:
admin wrote:Ευχαριστώ για την πρόσκληση. Μέσα και εγώ αλλά πρέπει να με πάρουν και να με φέρουν για δύο λόγους.
1)Αρέσκει μου πολλά το κρασί
2)Δέν γνωρίζω τον τόπο

Αλλά όχι με το saloun αυτοκίνητο του no-nick γιατί ην τελευταία φορά που ήρθαμε χοιροκιτία νόμισα ΄΄οτι είχε 2 μέτρα λόγγκα το hi-way και 5 μποφώρ αέρα :roll: έπαθα την χειρότερη ναυτία της ζωής μου. :shock:
re admin πελλος που να σε ξαναπαρη, ετω συρνης σποντες για την λυμουζινα του μουσουπεττη οξα ειχε λονκα :)
Ρε φίλε μήν το παίρνεις προσωπικά όταν θα έβγαζα άδεια οδήγησης πριν 12 χρόνια πήρα το αυτοκίνητο μου γιατί με χαμηλό ζαλιζόμουνα δέν ξέρω γιατί?

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

panikos wrote:re Xampi pantou enna paeis to savato :D :D
telika mono douleia enna pao :cry: :cry: molis estrafika pou psarema Pafo...jitan na fio pale i ora 11 gia sorkous stin agia napa me ton Germano...alla thelei me o mastros stin douleia je ekopsamen nakkon piso :(
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Aπουσία για απόψε

Post by admin »

Παιδιά να με συγχωρέσετε για απόψε θα απουσιάσω . Είμαστε στο στάδιο που διορθώνουμε το περιοδικό πρίν πάει για εκτύπωση και δουλεύουμε μέχρι αργά το βράδυ. Θα το ξαναδιοργανώσουμε για άλλη μέρα.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Para ton ashimo kero, tis meres aftes vlepo polly kosmo stin periohi tis Ormidhias na psarevei.
Mou ekane entyposi pou idha na ehoun piastei Prosfygoulles(Kourkounes) axiologou megethous pou ine ligo paraxeno gia afti tin epohi.

TIGHT LINES

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by marios »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Para ton ashimo kero, tis meres aftes vlepo polly kosmo stin periohi tis Ormidhias na psarevei.
Mou ekane entyposi pou idha na ehoun piastei Prosfygoulles(Kourkounes) axiologou megethous pou ine ligo paraxeno gia afti tin epohi.

TIGHT LINES
:) Για ότι παράξενο συμβαίνει πίσω κρύβεται μια λογική εξήγηση :) :wink:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by caveman »

marios wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Para ton ashimo kero, tis meres aftes vlepo polly kosmo stin periohi tis Ormidhias na psarevei.
Mou ekane entyposi pou idha na ehoun piastei Prosfygoulles(Kourkounes) axiologou megethous pou ine ligo paraxeno gia afti tin epohi.

TIGHT LINES
:) Για ότι παράξενο συμβαίνει πίσω κρύβεται μια λογική εξήγηση :) :wink:

εσπάσαν τα ιχθειοτροφεία κουρκουνας στο Ισραήλ :D :D :D :?: Πέρκει...να σπάσουν τζαί τα καλά....τα ιχθειοτροφεία με τα κόκκινα μυλοκόπια :D :D :D να μας έρτουν ποδά :D :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by marios »

εσπάσαν τα ιχθειοτροφεία κουρκουνας στο Ισραήλ :D :D :?:
Πάντως σε συγκεκριμένο λιμάνι μερική ψαράδες εδώ και κανένα μηνα δεν "ξεψαριζουν" μέσα στο λιμάνι τα δίχτυα όπως το συνήθιζαν!! :roll: έχουν τασπια κλειστά τώρα για ξεφόρτωμα...ότι και να σημαίνει :) :wink: :?:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

fisher_man
Posts: 10
Joined: Sun Oct 21, 2007 5:25 pm

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by fisher_man »

re kopelia sthn larnaka ti sindikes epikratoun shmera :?: :?:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by caveman »

έβαλεν ως τα 5 μποφόρ ανατολικό...http://www.windfinder.com/report/larnaca
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Σημερα ειχα προγραματισμενη εξορμηση για Ασπροκρεμμο.
Βιαζομαστε λιγο να αννοιξουμε την φετεινη σαιζον αλλα τι να γινει?
Τελικα ομως μου βγηκε κατι αλλο :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Καποιος φιλος, εισαγωγεας ειδων αλιειας , ηλθε κατα το Φραγμα της ΑΧΝΑΣ και εφερε μαζι του ολοκληρη :shock: :shock: :shock: την σειρα απο ψευτικα ψαρακια μιας απο τις καλυτερες μαρκες της Ευρωπης.
Τα δοκιμαζαμε επι ωρες και ταυτοχρονα κλαιγαμε την μοιρα μας για την σημερινη καταντια των φραγματων μας.
Εκει που ειμασταν, ειχε και καμμια δεκαρια παρεες "ομογενεις". Ειλικρινα ρε φιλοι μου! Οσοι με ξερουν καλα, ξερουν οτι ΔΕΝ ειμαι ουτε ρατσιστης ουτε και κανω διακρισεις. Δυστυχως ομως αρχισα και εγω να εχω ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΑ συναισθηματα γι'αυτους τους ανθρωπους. Αρχισα πλεον να νοιωθω ξενος στον ιδιο μου τον τοπο :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Μετα τις εκλογες θα πρεπει " να κανουμε την γη πηγη" να γινει κατι με αυτη την κατασταση. Ισως θα πρεπει να κανουμε και κανενα επεισοδιο για να ανοιξουν τα ματια τους αυτοι οι ........ που μας κυβερνουν :x :x :x :x :x :x
Δυστυχως εμεις οι Κυπρεοι ειμαστε "αρνια". Μια ζωη ΔΟΥΛΟΙ :evil: :evil: :evil: :evil:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by Greg »

file kurie Euanthi kapws etsi niothoume oloi mas... nomizw en meres na paradosoume ta eklogika mas vivliaria sto tmima udatwn
Esox Lucius

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by caveman »

:lol: εγώ σκεύτουμε το πολλά σοβαρά να γινώ τζαιγώ Ρωσσοπόνιος(γεροργιανός) :P :lol: :D :D :oops:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

cy333
Posts: 5
Joined: Wed Feb 13, 2008 3:44 pm

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by cy333 »

Nai o Dinos efere ta samples alla den dektikes na mas dosi k se emas prina ta dokimasis k esi.
Parolo pu ihe pano apo 50........................ :?

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Δεν επιασα το hint. :?: :?: :?: :?:
Απ'οτι ειδα, εφερε απο ΕΝΑ δειγμα και θελει να ειναι σιγουρος για το ΤΙ ειναι το καθε ενα. Και καθε δειγμα το χρειαζεται για μελλοντικες παραγγελιες.
Ισως να ΜΗΝ ξερεις ολη την διαδικασια και με αυτο που γραφεις τον εκθετεις.
Και καλη μου προαιρεση που βοηθω! Αν ο ιδιος θελει ας σου τα δωσει ΟΛΑ.
Και "Μη κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια" :evil: :evil:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΓΙΑ ΣΚΑΛΛΙΩΤΕΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Και επειδη ΘΥΜΩΣΑ :twisted: :twisted: με αυτο που εγραψες αυριο θα κανουμε τα 25 τηγανιτα και τα αλλα 25 στα καρβουνα να τα φαμε ΜΟΝΟΙ μας.
"Αμπα τζιε φαει τα αλλος" :evil:
Αχα... Καλο... Εεεε :D :D :D :D :D :D

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”