νεο τευχος περιοδικου

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by angiec »

Άριστε το επόμενο εξώφυλλο άντρα με μαγιό η αν μπορεί κανένας από ας να κάνει το μοντέλλο αλλά οχι με την στολή ......και κλειστή μέχρι το λαιμό . :lol: :lol: :lol: :lol: πάλι εν να έχει πούληση... οι γυναίκες θα το αγοράσουν και ας μην ξέρουν από ...ψάρεμα :D :lol:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by admin »

Άντζυ κοίταξε καλά και θα δείς πολλά ωραία μοντέλα μές το περιοδικό και ακόμη μέσα στο dvd κάποια απο αυτά κάνουν και top less :shhh: :shhh: :shhh: :D

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by angiec »

admin wrote:Άντζυ κοίταξε καλά και θα δείς πολλά ωραία μοντέλα μές το περιοδικό και ακόμη μέσα στο dvd κάποια απο αυτά κάνουν και top less :shhh: :shhh: :shhh: :D
Συμφωνώ ότι έχει ωραία μοντέλα ,εκείνο που ρωτώ είναι αν βγαίνει ξώφυλλο με μαγιό !!!!!!!!!!!!!και όχι με στολή κατάδυσης ας πούμε :lol: :lol: Πρέπει να βάλετε κάποιον :lol: :lol:

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by NIKOLAS HARRIS »

angiec wrote:
admin wrote:Άντζυ κοίταξε καλά και θα δείς πολλά ωραία μοντέλα μές το περιοδικό και ακόμη μέσα στο dvd κάποια απο αυτά κάνουν και top less :shhh: :shhh: :shhh: :D
Συμφωνώ ότι έχει ωραία μοντέλα ,εκείνο που ρωτώ είναι αν βγαίνει ξώφυλλο με μαγιό !!!!!!!!!!!!!και όχι με στολή κατάδυσης ας πούμε :lol: :lol: Πρέπει να βάλετε κάποιον :lol: :lol:
Aριστε ακουσες α!!!!! :whistle: :dance:

sotiris!129
Posts: 256
Joined: Fri Jul 30, 2010 10:48 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by sotiris!129 »

ε Αριστε εν να σου φκαλω κοκκινη καρτα προιδοπιο σε !
τοσα ψαρκα ρε αθεοφοβοι να δοκετε της κορους να κρατα, εδοκετε της το μανοψαρο να την κρουσει θεμας ζε να βουρουμεν
εχει πραμα ο γιαλος μαστρε?

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by Captain theodoros »

Καλορίζικο το νέο περιοδικό παιδιά , το περιμένω με μεγάλη ανυπομονησία να το διαβάσω :clap:
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by mariosspinning »

αντί να δόκετε της κορούς καμιά τσιπούρα,κανένα λαβράτζι εδόκετε της τη σκορπίνα; :lol:
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

Nikolas Nklou

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by Nikolas Nklou »

mariosspinning wrote:αντί να δόκετε της κορούς καμιά τσιπούρα,κανένα λαβράτζι εδόκετε της τη σκορπίνα; :lol:
εσχει point το οτι της εδωκαν την σκορπιενα .... :wink:

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by mariosspinning »

what is the point Nikolas;
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by chrisostomos »

Αφού δεν την δώσανε κανένα Κουνελο. Καλά είμαστε :-)
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by angiec »

NIKOLAS HARRIS wrote:
angiec wrote:
admin wrote:Άντζυ κοίταξε καλά και θα δείς πολλά ωραία μοντέλα μές το περιοδικό και ακόμη μέσα στο dvd κάποια απο αυτά κάνουν και top less :shhh: :shhh: :shhh: :D
Συμφωνώ ότι έχει ωραία μοντέλα ,εκείνο που ρωτώ είναι αν βγαίνει ξώφυλλο με μαγιό !!!!!!!!!!!!!και όχι με στολή κατάδυσης ας πούμε :lol: :lol: Πρέπει να βάλετε κάποιον :lol: :lol:
Aριστε ακουσες α!!!!! :whistle: :dance:


Λογικά αν είχε άντρα με μαγιό το περιοδικό θα έκανε πιο πολλές πωλήσεις για τον απλό λόγο ότι οι γυναίκες είναι πολύ περισσότερες από τους άντρες

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by Captain theodoros »

Σοφή η απάντηση . :)
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by cydiver900 »

Εχω να δωσω τα συγχαρητηρια μου για το νεο τευχος του περιοδικου.Το πηρα σημερα ειναι απλά άπαιχτο...Σας ευχαριστουμε που διδασκετε εμας τους νεους με ολες αυτες τις εμπειριες και συμβουλες.Εγω βεβαια ως ψαροτουφεκας μου αρεσαν ιδιαιτερα το "Προβα με κουρκουνες των Ιουνιων" εξαιρετικο αρθρο με εξαιρετικες συμβουλες προσεγγισης αυτου του νοστιμοτατου ψαριού ενοψει καλοκαιριου.Εχω να συχγχαρω επισης τον Νικόλα Χαρρη για τις 2 εξαιρετικες και συναμα πολυ διδακτικες ιστοριες του με τα ξεβραχωματα. Απλά άψογο.Συγχαρητηρια βεβαια και στον κ Αριστο τον αρχιτεκτονα αυτης της δουλειας! :clap: :clap: :clap: :clap:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by angiec »

Χτες πήρα το περιοδικό , πως θέλετε να έχει πούληση άμα βλέπω τον Νικόλα χωσμένο μέσα στο νερό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: όλους μαυροφορεμένους :lol: :lol: :lol: Μόνο ο Αντρέας με φανελλάκι ξεμάσχαλο :lol: :lol: και ο Άριστος με κοντό μανίκι :lol: :lol: :lol:


Τα συγχαρητήρια μου και πάντα τέτοια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ωραία άρθρα από όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by NIKOLAS HARRIS »

angiec wrote:Χτες πήρα το περιοδικό , πως θέλετε να έχει πούληση άμα βλέπω τον Νικόλα χωσμένο μέσα στο νερό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: όλους μαυροφορεμένους :lol: :lol: :lol: Μόνο ο Αντρέας με φανελλάκι ξεμάσχαλο :lol: :lol: και ο Άριστος με κοντό μανίκι :lol: :lol: :lol:


Τα συγχαρητήρια μου και πάντα τέτοια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ωραία άρθρα από όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αριστε;;;;ξεκινώ γράμμωση στο επόμενο τευχος θα βγώ χωρις στολή!! Πρέπει να αγοράσω τζαι μαγιώ όμως γιατι φόρα φορα τη στολη τιτσιρος εν αθυμούμαι αν έχω μαγιω καν.... :dance:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”