νεο τευχος περιοδικου

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by MariosK »

NIKOLAS HARRIS wrote:
angiec wrote:Χτες πήρα το περιοδικό , πως θέλετε να έχει πούληση άμα βλέπω τον Νικόλα χωσμένο μέσα στο νερό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: όλους μαυροφορεμένους :lol: :lol: :lol: Μόνο ο Αντρέας με φανελλάκι ξεμάσχαλο :lol: :lol: και ο Άριστος με κοντό μανίκι :lol: :lol: :lol:


Τα συγχαρητήρια μου και πάντα τέτοια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ωραία άρθρα από όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αριστε;;;;ξεκινώ γράμμωση στο επόμενο τευχος θα βγώ χωρις στολή!! Πρέπει να αγοράσω τζαι μαγιώ όμως γιατι φόρα φορα τη στολη τιτσιρος εν αθυμούμαι αν έχω μαγιω καν.... :dance:
Φίλε αν ο στόχος εν οι πωλήσεις ίσως να μην είναι τόσο απαραίτητο το μαγιό :lol: :lol: :lol:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by angiec »

MariosK wrote:
NIKOLAS HARRIS wrote:
angiec wrote:Χτες πήρα το περιοδικό , πως θέλετε να έχει πούληση άμα βλέπω τον Νικόλα χωσμένο μέσα στο νερό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: όλους μαυροφορεμένους :lol: :lol: :lol: Μόνο ο Αντρέας με φανελλάκι ξεμάσχαλο :lol: :lol: και ο Άριστος με κοντό μανίκι :lol: :lol: :lol:


Τα συγχαρητήρια μου και πάντα τέτοια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ωραία άρθρα από όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αριστε;;;;ξεκινώ γράμμωση στο επόμενο τευχος θα βγώ χωρις στολή!! Πρέπει να αγοράσω τζαι μαγιώ όμως γιατι φόρα φορα τη στολη τιτσιρος εν αθυμούμαι αν έχω μαγιω καν.... :dance:
Φίλε αν ο στόχος εν οι πωλήσεις ίσως να μην είναι τόσο απαραίτητο το μαγιό :lol: :lol: :lol:
Play - Boy..............Να δείτε ότι εν να αρχίσουν και οι γυναίκες το ψάρεμα :lol: :lol: Τωρά τι θα ψαρεύουν????????? Άντρες η ψάρια :!:

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by leshi cy »

ρε νικολα μα εννα σε βαλουν μοτελο :D
να εβρουμε και καμια αποβαθρα να τιν καμουμε πασαρελλα :lol: :lol:
8α ειναι cyprus fishing magazine fishing fasion show
...παντος για οσους ενδιαφερουνται για ψαρεμα που την παραλια , τζιαμε που παο καποτε τροχαδι κρατα καλα κομμαδκια :D
α τζιε τα καλαμια εν προερετικα ...α ναι τζιε εν καμνει για οσουσ εχουν πιεση :lol: :lol:

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by Captain theodoros »

Μεγάλωσε η ανυπομονησία μου για το περιοδικό , πότε θα έλθει ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλη σου μερα Καπετανιε :D

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by Captain theodoros »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Καλη σου μερα Καπετανιε :D


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ! :P
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: νεο τευχος περιοδικου

Post by Captain theodoros »

Captain theodoros wrote:Μεγάλωσε η ανυπομονησία μου για το περιοδικό , πότε θα έλθει ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Μόλις ήρθε το περιοδικό , άρχισα να το διαβάζω πολύ καλό και πάλι το περιοδικό μπράβο πολύ καλή δουλειά !!!
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”