ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Για οσους τους βολευει να προμηθευτουν τα εισιτηρια απο Λευκωσια,για το παρτι του FORUM και του C.A.B.A.C, τηλ στο
99342442 Χαρης (λεωφορος Σταυρου Στροβολο)
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by admin »

Αγαπητοί φίλοι παρακαλώ όσοι θα παρευρεθείτε στην εκδήλωση προμηθευτείτε έγκαιρα τα εισητήρια σας και μην μου στέλνετε π.μ για προκράτηση θέσεων γιατί αντιλαμβάνεσται με 250 άτομα δέν μπορώ να τα βγάλω πέρα. Η παραγγελεία των φαγητών θα γίνει βάση της πώλησης εισητηρίων και μόνο.!!!
Επίσης επειδή θα κυκλοφορήσουμε και ένα λαχείο για να μπορέσουμε να καλύψουμε κάποια επιπλέον έξοδα όπως τυπώματα εισητηρίων-μουσική-κονκάρδες για ονόματα κ.τ.λ και επειδή λόγο και της δύσκολης οικονομικής κατάστασης δέν θέλουμε να επιβαρύνουμε τα καταστήματα αν κάποιοι θέλουν να προσφέρουν κάποια δώρα για το λαχείο είναι εκπρόσδεκτοι καθώς και οποιαδήποτε άλλη πρόταση για διασκέδαση την συγκεκριμένη νύχτα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by admin »

Αγαπητοί φίλοι παρακαλώ όσοι θα παρευρεθείτε στην εκδήλωση προμηθευτείτε έγκαιρα τα εισητήρια σας και μην μου στέλνετε π.μ για προκράτηση θέσεων γιατί αντιλαμβάνεσται με 250 άτομα δέν μπορώ να τα βγάλω πέρα. Η παραγγελεία των φαγητών θα γίνει βάση της πώλησης εισητηρίων και μόνο.!!!
Επίσης επειδή θα κυκλοφορήσουμε και ένα λαχείο για να μπορέσουμε να καλύψουμε κάποια επιπλέον έξοδα όπως τυπώματα εισητηρίων-μουσική-κονκάρδες για ονόματα κ.τ.λ και επειδή λόγο και της δύσκολης οικονομικής κατάστασης δέν θέλουμε να επιβαρύνουμε τα καταστήματα αν κάποιοι θέλουν να προσφέρουν κάποια δώρα για το λαχείο είναι εκπρόσδεκτοι καθώς και οποιαδήποτε άλλη πρόταση για διασκέδαση την συγκεκριμένη νύχτα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by admin »

Αγαπητοί φίλοι παρακαλώ όσοι θα παρευρεθείτε στην εκδήλωση προμηθευτείτε έγκαιρα τα εισητήρια σας και μην μου στέλνετε π.μ για προκράτηση θέσεων γιατί αντιλαμβάνεσται με 250 άτομα δέν μπορώ να τα βγάλω πέρα. Η παραγγελεία των φαγητών θα γίνει βάση της πώλησης εισητηρίων και μόνο.!!!
Επίσης επειδή θα κυκλοφορήσουμε και ένα λαχείο για να μπορέσουμε να καλύψουμε κάποια επιπλέον έξοδα όπως τυπώματα εισητηρίων-μουσική-κονκάρδες για ονόματα κ.τ.λ και επειδή λόγο και της δύσκολης οικονομικής κατάστασης δέν θέλουμε να επιβαρύνουμε τα καταστήματα αν κάποιοι θέλουν να προσφέρουν κάποια δώρα για το λαχείο είναι εκπρόσδεκτοι καθώς και οποιαδήποτε άλλη πρόταση για διασκέδαση την συγκεκριμένη νύχτα

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Αγαπητα μελη του C.A.B.AC και του FORUM
Οι διαφορες εκδηλωσεις και σεμιναρια που γινονται απο το συνδεσμο κατα καιρους,εχουν ως κυριο σκοπο να φερουν κοσμο
οσο το δυνατο πιο κοντα,να γνωριστουν μεταξυ τους ,να αναπτυξουν φιλιες ,να διδαχθουν σε καποια θεματα(σεμιναρια)
αλλα κυριως να δειξουμε οτι σαν ερασιτεχνες ειμαστε πολλοι ,ενωμενοι , δυνατοι, ενα συμπαγες σωμα, ωστε να μπορουμε να αντιμετωπισουμε
οποιαδηποτε ανεπιθυμητη κατασταση προκυψει ή ακομη και να περασουμε δικες μας θεσεις σε σχεση με τη θαλασσα.
Λυπουμαι να παρατηρησω οτι παρα πολλοι γυριζετε την πλατη σας και μπο'ι'κοταρετε αυτες τις εκδηλωσεις.
Για να ερθει εις περας μια εκδηλωση,καποια ατομα αφιερωνουν χρονο και απο τη δουλεια τους και απο τον ελευθερο τους ,
και αρκετες φορες βαζουν και χρηματα απο την τζεπη τους.Αυτο δεν το κανουν για να εχουν οποιοδηποτε προσωπικο κερδος.
Τους αρκει μονο η ηθικη ικανοποιηση που θα νιωσουν οταν αυτη η εκδηλωση στεφθει με επιτυχια .
Παρακαλω θερμα δωστε το παρον σας στην απο κοινου με το FORUM ,κοπη της βασιλοπιτας.Οπως εχουμε προαναφερει
τα εισιτηρια προπωλουνται και δε θα γινει κρατηση για κανενα .Οι θεσεις θα ειναι για τα ατομα που θα εχουν αγορασει το εισιτηριο(καποιοι μας στελλουν πμ και μας ζητουν να τους κανουμε κρατηση)
ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ απο Λευκωσια Χαρης Μενελαου 99342442
Λεμεσο 25577750
Ευχαριστουμε για την ανταποκριση
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by admin »

Σε όλα αυτά που είπε και ο Χάρης να προσθέσω και εγώ κάτι. Αν κάποιο μέλος δέν τα καταφέρει να έρθει να πάρει εισητήριο απο Λεμεσό ή Λευκωσία και θέλει αν το πάρει απο το κέντρο τότε θα μου στείλει εμένα προσωπικό μύνημα με το όνομα και επίθετο του το τηλέφωνο του και των αριθμό εισητηρίων που θέλει για να μπορέσουμε να παραγγείλουμε τα φαγητά. Μετά την Δευτέρα 4/2/2013 δέν θα μπορούμε να προσθέσουμε ή να αφαιρέσουμε άτομα, αν κάποιος δηλώσει και δέν έρθει να τα παραλάβει τα εισητήρια του τότε αντιλαμβάνεσται ότι θα δημιουργηθεί σοβαρό πρόβλημα!

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Οι φιλοι του ψαρεματος θα εχουν τη δικη τους βασιλοπιτα.Ο τυχερος θα κερδισει ενα καλαμι
BEAST MASTER TE SURF 4.30m 170cw SHIMANO αξιας €220
Προσφορα της εταιρειας
ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ (Αντιπροσωποι SHIMANO)
Τους ευχαριστουμε θερμα :clap:

(θα εχει και πολλα δωρα στην κληρωση των λαχνων)
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by M.S.BUFFALO »

:clap: :dance:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by belluga »

ΧΑΡΗΣ Μ wrote:Οι φιλοι του ψαρεματος θα εχουν τη δικη τους βασιλοπιτα.Ο τυχερος θα κερδισει ενα καλαμι
BEAST MASTER TE SURF 4.30m 170cw SHIMANO αξιας €220
Προσφορα της εταιρειας
ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ (Αντιπροσωποι SHIMANO)
Τους ευχαριστουμε θερμα :clap:

(θα εχει και πολλα δωρα στην κληρωση των λαχνων)
Επισεις το καταστημα maras hunting and fishing gear θα προσφερει μια μασκα Αpnea αξιας €50 και η εταιρεια DK Fishing Gear θα προσφερει μια δωροεπιταγη αξιας €50 για αγορα προιοντων VARIVAS!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by admin »

Να αναφέρουμε ότι το KENTRO είναι το Χαρήδειον στην ίδια ευθεία με το κέντρο Βασιλική 800 μέτρα πιό κάτω πρός Λεμεσό. Δίπλα απο το Χαρήδειον είναι το κέντρο Νίκειο το οποίοφαίνεται όπως ερχόμαστε απο Λεμεσό πρός Λευκωσία στα αριστερά

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by Captain theodoros »

Καλά να περάσετε και του χρόνου με υγεία , ίσως του χρόνου με αξίωση ο μεγαλοδύναμος να παρευρίσκομαι και εγώ μαζί σας ! :clap:
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by M.S.BUFFALO »

καπετανιε οποτε θελεις κοπιασε και σε οποιο μερος της Κυπρου και αν βρεθεις ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις φιλους. :wink:

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by Captain theodoros »

M.S.BUFFALO wrote:καπετανιε οποτε θελεις κοπιασε και σε οποιο μερος της Κυπρου και αν βρεθεις ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις φιλους. :wink:

Να εισαι καλα και σε ευχαριστω πολυ για τα καλα και θερμα σου λογια :clap:
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by angiec »

Captain theodoros wrote:Καλά να περάσετε και του χρόνου με υγεία , ίσως του χρόνου με αξίωση ο μεγαλοδύναμος να παρευρίσκομαι και εγώ μαζί σας ! :clap:


Σε περιμένουμεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑΣ -PARTY ΦΟΡΟΥΜ

Post by Captain theodoros »

angiec wrote:
Captain theodoros wrote:Καλά να περάσετε και του χρόνου με υγεία , ίσως του χρόνου με αξίωση ο μεγαλοδύναμος να παρευρίσκομαι και εγώ μαζί σας ! :clap:


Σε περιμένουμεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εσπέραν αγαπητή Άντζυ , τα συζητούσα προχθές με τον αγαπητό μας φίλο Ευάνθη είχε κατέβη Αθήνα , αυτά λέγαμε θα ήταν ένα πολύ ευχάριστο ταξίδι να κατέβαινα στην Λευκωσία για μια εβδομάδα , να σας γνώριζα όλους τους καλούς μου φίλους και όχι μόνο από το ψάρεμα , έχω μεγάλες αναπτύξει φιλίες και από το άλλο forum του Άριστου μας τους κυνηγούς , λόγο του ότι είμαι και κυνηγός . Έχω και αυτήν την λαχτάρα της θεάς φύσης . :clap: :clap:
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”