ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by konstantinos kalogir »

Η KN ANGLING TACKLE TRADING ανακοινώνει τη συνεργασία της με ένα από τους κορυφαίους κατασκευαστές μηχανών και καλαμιών για ψάρεμα από βάρκα (jigging και trolling) που ακούει στο όνομα ALUTECNOS!

Η ιταλική εταιρία ιδρύθηκε από ανθρώπους που αγαπούν την θάλασσα και το ψάρεμα. Το απόσπασμα που ακολουθεί είναι παρμένο από την ιστιοσελίδα τους (http://www.alutecnos.it): ''But our story will always be the story of the Albacore. It will remain within us and in the hearts of those that have believed in us, and like us have loved and will always love the great and boundless brother sea.''

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην σελίδα μας στο facebook: http://www.facebook.com/pages/KN-Anglin ... 6380223014
Attachments
jigging-rod[1].jpg
jigging-rod[1].jpg (48.29 KiB) Viewed 1520 times
gorilla-12C-1[1].jpg
gorilla-12C-1[1].jpg (40.96 KiB) Viewed 1520 times
gorilla-2x[1].jpg
gorilla-2x[1].jpg (49.97 KiB) Viewed 1520 times

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΜΠΡΑΒΟ σας που καταφερατε να συνεργαστειτε με την καλυτερη Ευρωπαικη εταιρεια στον κλαδο.
Προσωπικα εχω δουλεψει κατα κορον τα καλαμια και τες μηχανες της Εταιρειας αυτης και εχω ΑΡΙΣΤΕΣ κριτικες.
Ακριβουτσικα μεν αλλα αξιζουν τον κοπο :clap: :clap: :clap:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by MariosK »

Υποκλίνομαι :clap: :clap: :clap: και εγγυώμαι το blue rod για jigging από προσωπική εμπειρία. Χάριν στον κ. Ευάνθη έχω ένα blue rod 270 γράμμαρια και είναι πραγματικά πολύ καλό καλάμι για πλάνους 200+ γραμμάρια σε σχήμα knife και short jigs.

Κωνσταντίνο θα είμαι Λευκωσία από Πέμπτη μέχρι Τετάρτη και αν έχεις τις gorilla θα ήθελα να τις δω από κοντά!

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by konstantinos kalogir »

MariosK wrote:Υποκλίνομαι :clap: :clap: :clap: και εγγυώμαι το blue rod για jigging από προσωπική εμπειρία. Χάριν στον κ. Ευάνθη έχω ένα blue rod 270 γράμμαρια και είναι πραγματικά πολύ καλό καλάμι για πλάνους 200+ γραμμάρια σε σχήμα knife και short jigs.

Κωνσταντίνο θα είμαι Λευκωσία από Πέμπτη μέχρι Τετάρτη και αν έχεις τις gorilla θα ήθελα να τις δω από κοντά!
Μάριε κάμε μου τηλεφώνημα είτε Πέμπτη, είτε από Δευτέρας θα είμαι Λευκωσία! Έχω μαζί μου την gorilla την 12ρα, την 8ρα και την 12 την narrow! (Για τες δικές σου δουλιές μάλλον η 8ρα εν η καλύτερη)!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by MariosK »

konstantinos kalogir wrote:
MariosK wrote:Υποκλίνομαι :clap: :clap: :clap: και εγγυώμαι το blue rod για jigging από προσωπική εμπειρία. Χάριν στον κ. Ευάνθη έχω ένα blue rod 270 γράμμαρια και είναι πραγματικά πολύ καλό καλάμι για πλάνους 200+ γραμμάρια σε σχήμα knife και short jigs.

Κωνσταντίνο θα είμαι Λευκωσία από Πέμπτη μέχρι Τετάρτη και αν έχεις τις gorilla θα ήθελα να τις δω από κοντά!
Μάριε κάμε μου τηλεφώνημα είτε Πέμπτη, είτε από Δευτέρας θα είμαι Λευκωσία! Έχω μαζί μου την gorilla την 12ρα, την 8ρα και την 12 την narrow! (Για τες δικές σου δουλιές μάλλον η 8ρα εν η καλύτερη)!
8ρα narrow? :think: Μιλούμε την Πέμπτη :).

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by konstantinos kalogir »

MariosK wrote:
konstantinos kalogir wrote:
MariosK wrote:Υποκλίνομαι :clap: :clap: :clap: και εγγυώμαι το blue rod για jigging από προσωπική εμπειρία. Χάριν στον κ. Ευάνθη έχω ένα blue rod 270 γράμμαρια και είναι πραγματικά πολύ καλό καλάμι για πλάνους 200+ γραμμάρια σε σχήμα knife και short jigs.

Κωνσταντίνο θα είμαι Λευκωσία από Πέμπτη μέχρι Τετάρτη και αν έχεις τις gorilla θα ήθελα να τις δω από κοντά!
Μάριε κάμε μου τηλεφώνημα είτε Πέμπτη, είτε από Δευτέρας θα είμαι Λευκωσία! Έχω μαζί μου την gorilla την 12ρα, την 8ρα και την 12 την narrow! (Για τες δικές σου δουλιές μάλλον η 8ρα εν η καλύτερη)!
8ρα narrow? :think: Μιλούμε την Πέμπτη :).
Εξέχασα ένα κόμμα! η 8ρα δεν είναι narrow! narrow είναι η μια από τις 12ρες!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ALUTECNOS

Post by admin »

Πάντος πρόκειται για μια πολύ αξιόπιστη μηχανή , προσωπικά έχω 2 και δέν τις αλλάζω με τίποτα-Ιδιάιτερα οι Λεμεσιάνοι τις έχουν σε ιδιαίτερη εκτίμηση :idea:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”