ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΥΘΟΜΕΤΡΩΝ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΥΘΟΜΕΤΡΩΝ

Post by nicolas theocharous »

Παιδια καλημερα, πετε μου ξερετε κανενα που να του περνα καλα να βαλει βυθομετρα πανω στην βαρκα στη Λαρνακα??

Η βαρκα μου εν τρικαρινη και απο οτι μου εξηγησαν εχει καποιες ιδιετεροτητες και πρεπει να βρω ενα ανθρωπο που να κατεχει καλα για να μου εγκαταστησει το βυοθμετρο πανω για να μεν καμνει παρεμβολες.

Αν ξερετε καποιο στη Λαρνακα σας παρακαλω ενημερωστε με

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΥΘΟΜΕΤΡΩΝ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Νικολα Χαιρετω :)
Να παεις στον Κωστα τον Δαμιανου. Παρ'ολον οτι δεν τα εχω καλα μαζι του, νομιζω ειναι ο καλυτερος που εχουμε στην Λαρνακα :idea: :idea:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΥΘΟΜΕΤΡΩΝ

Post by belluga »

Ο κυριος δαμιανου ισως να ειναι ο καλυτερος στην κυπρο για ετσι δουλειες! προσωπικα εμενα εβαλε μου ενα εργατη της αγκυρασ και η δουλεια που μου εκαμε ουτε ο κατασκευαστης εν θα μου την εκαμνε ετσι περιποιημενη!
Επισης οταν τον εχριαστηκα για ενα μικροπροβλημα ηρτε ο ανθρωπος στη λευκωσια και εξυπηρετησε με χωρις να με χρεωση ουτε σεντ!

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΥΘΟΜΕΤΡΩΝ

Post by nicolas theocharous »

belluga wrote:Ο κυριος δαμιανου ισως να ειναι ο καλυτερος στην κυπρο για ετσι δουλειες! προσωπικα εμενα εβαλε μου ενα εργατη της αγκυρασ και η δουλεια που μου εκαμε ουτε ο κατασκευαστης εν θα μου την εκαμνε ετσι περιποιημενη!
Επισης οταν τον εχριαστηκα για ενα μικροπροβλημα ηρτε ο ανθρωπος στη λευκωσια και εξυπηρετησε με χωρις να με χρεωση ουτε σεντ!
φιλε μου εχεις το τηλεφωνο του??

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΥΘΟΜΕΤΡΩΝ

Post by belluga »

Nα σου το στειλω με pm

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”