ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

apsavvas wrote:ελπίζω να μην είναι μόνο λόγια και να προχωρίσουν και σε ποίνες στους αρμόδιους
Δεν νομίζω μου υποσχέθηκε σήμερα κιόλας θα στείλει τα απαιτούμενα στο ΤΑΘΕ γιατί και αυτοί θα πρέπει να δώσουν εξηγήσεις στον ΚΟΤ της Γαλλίας και για πιο λόγο διαφήμίζουν τις κρουαζιέρες για ψάρεμα καρχαρία .......Έγινε ΘΕΜΑ !!!!!στην Γαλλία με τις φωτογραφίες !!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ ......................................
http://www.youtube.com/watch?v=xtLK4hQC ... edded#t=0s

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by admin »

Απο ότι έμαθα αύριο θα βγεί το γρι-γρι στην περιοχή Παραλιμνίου Αγίας Νάπας ο κύριος διευθυντής θα το κάνει στα κρυφά.... δέν θα απαντήσει επιστολές . όλοι σε επιφυλακοί αύριο τα μάτια σας ανοιχτά :shock:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

admin wrote:Απο ότι έμαθα αύριο θα βγεί το γρι-γρι στην περιοχή Παραλιμνίου Αγίας Νάπας ο κύριος διευθυντής θα το κάνει στα κρυφά.... δέν θα απαντήσει επιστολές . όλοι σε επιφυλακοί αύριο τα μάτια σας ανοιχτά :shock:
ρ

Άριστε θα είναι κάποιοι αν τυχόν και βγει κρυφά ........για φωτογραφίες??????????????? :oops: :oops: :oops: :oops:

Αν μάθεις περιοχή πες μου !!!!!! η τηλεφώνα μου!!!!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ....ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΘΕΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΓΡΙ-ΓΡΙ ΑΥΡΙΟ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣΕΙ!!!!!!!!....ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΤΗΛ ...99061314 22387815

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by COTSIOS80 »

admin wrote:Απο ότι έμαθα αύριο θα βγεί το γρι-γρι στην περιοχή Παραλιμνίου Αγίας Νάπας ο κύριος διευθυντής θα το κάνει στα κρυφά.... δέν θα απαντήσει επιστολές . όλοι σε επιφυλακοί αύριο τα μάτια σας ανοιχτά :shock:
Αριστε καλεστε τα καναλια.
Μην το αφησετε να περασει ετσι.
Ειναι ευκαιρια να τον εκθεσετε ακομα μια φορα για την αθετηση των οσων ειπε δημοσια.
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

Σχετικα με το θέμα του Καρχαρια στην Κύπρο και τηλεφωνήματα που είχα με τον ΚΟΤ ..... αύριο θα έχουν στο ΤΑ σύσκεψη και θα είναι παρόν και ο κ.Λοιζίδης.

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

ΤΟ ΓΡΙ-ΓΡΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕΤΆ ΑΠΟ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΔΙΚΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!!!!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by admin »

θα πάει την Δευτέρα και μπορεί ένα απο εμάς να παέι μαζί τους κανένας εθελοντής θα φύγει 4 το πρωί απο το Λιμάνι Λάρνακας

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by angiec »

admin wrote:θα πάει την Δευτέρα και μπορεί ένα απο εμάς να παέι μαζί τους κανένας εθελοντής θα φύγει 4 το πρωί απο το Λιμάνι Λάρνακας
αν δεν υπάρχει άλλο άτομο να ενδιαφέρεται..... πάω εγώ..αν είδη βρέθηκε κάποιος είναι εντάξη!!!!!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Εκ μερους του Περιοδικου, και αν ειμαστε καλα, θα ειμαι στο Γρι Γρι την Δευτερα :think: :think:
ΑΝ καποιος εχει κατι να μου πει για να προσεξω ιδιαιτερα η οτιδηποτε αλλο ΠΑΡΑΚΑΛΩ να το κανει εγκαιρα ΠΡΙΝ την Δευτερα το ξημερωμα. Προτιμω με το τηλεφωνο 99626042 η με ΠΜ.

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by Greg »

Η αλιευτικη σου πολιτικη κ. λοιζιδη δεν εχει υποθεση... Καταμεσημερο ανενοχλητοι μπροστα στον κοσμο με τις μπουκαλες και τις πιστολες :violence-ak47: :violence-ak47:
Esox Lucius

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by Greg »

Λοιζιδη go home, εν κριμα τα λεφτα που πληρωνουμε για φορους...ντραπου λιγακι :oops: :oops: :oops:
Esox Lucius

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by NIKOLAS HARRIS »

re γιαονομα εν πεγεια τουτοι οι μ...ες;;
ηβρα και γω μες το νερο στον ιδιο τοπο με το φουσκωτουι τους χωρις νουμερα.επερναν το λιμενικο μετα τους το ειπα και κατευθυνθηκαν προς εκει που τους ειδα.δεν ξερω τι εγινε μετα.....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΑΛΙΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ

Post by c.nadiotis »

ρε γαμωτο ωρες ωρες εν θελω να ζιω μες τουν τον τοπον...
I live my life a breath at a time

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”