ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
P.M. Outdoors
Posts: 9
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:57 pm

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by P.M. Outdoors »

Αγαπητοί φίλοι σήμερα στις 2:30 θα μεταδοθεί από το CAPITAL TV στην εκπομπή Κυνήγι Ψάρεμα CY στιγμιότυπα από τον διαγωνισμό ψαρέματος Λαβρακίου όπου έγινε στις 16 Οκτωμβρίου στο φράγμα καλαβασού.

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by Sorkomanis »

E guys κάμετε λίγων κράτη με την μουσική κατά την διάρκεια ομιλίας. :shhh: :shhh: Σε μια φάση δεν ακούαμε καθόλου κάποιον που μιλούσε, και πολλές άλλες φορες ήταν ενοχλητική. :? :?
Αλωπός εκείνος που επιμελείται τον ήχο δεν είναι ούτε ψαράς ούτε κυνηγός :lol: :lol: :lol:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by admin »

'οί ρε φίλε το τί έγινε είναι ότι ενώ μιλούσε ο πρόεδρος κάτι έπαθε το μικρόφωνο και δέν έπιασε ήχο και στο μοντάζ δέν αφαίρεσαν την εικόνα έτσι όταν έπαιξε live η εκπομπή το πρόσεξαν και επιδ΄η δέν ακουγόταν ήχος δυνάμωσαν την μουσική. Καμιά φορά συμβαίνουν και αυτά τα τεχνικά δυστηχώς. Αλλά ωφείλω να ομολογήσω πολλύ φωτογένεια ο Πόλυς!!! :)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by admin »

Παιδιά πρέπει να σας ανακοινώσω ότι το πρόγραμμα για το ψάρεμα και κυνήγι απο τον συγκεκριμένο σταθμό διακόπτεται για διάφορους λόγους που δέν θέλω να εξηγήσω αυτή την στιγμή όμως αναμείνατε......................... :idea: :wink:

User avatar
psarakas
Posts: 722
Joined: Mon Aug 09, 2010 8:30 pm

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by psarakas »

Έυχομαι να είναι κάτι προσωρινό . Υπάρχει περίπτωση να βρούμε κάπου όλα τα επεισόδια? Έχασα 1-2
catch and release

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by admin »

Ζήτησα απο τον σταθμό να μας τα δώσει να τα ανεβάσω στο youtube αλλά δέν μου απάντησαν ακόμη

User avatar
stelios apoel
Posts: 23
Joined: Fri May 27, 2011 9:26 am

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by stelios apoel »

ρε κοπελια μου μα εν δειχνει την εκπομπη?? τι γινεται?? : :)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ

Post by admin »

stelios apoel wrote:ρε κοπελια μου μα εν δειχνει την εκπομπη?? τι γινεται?? : :)
Διάβασε ποιό πάνω

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”