ΠΡΟΣΟΧΗ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by stathis 1821 »

παιδια μεγαλη προσοχη κλειδωνετε τα σπιτια σας και δυπλοτσεκαρετε παντα.ψες απο τις 7,30 το βραδυ μεχρι τις 9 διαρειξαν το σπιτι μου και δεν αφησαν τιποτα χρυσαφυκα λεφτα κομπουτερ ολα εκαναν φτερα .παρακολουθουν και οταν φυγουμε απο σπιτι μπενουν και τα ρημαζουν.ευτηχως που η γυναικα μου και τα μωρα ελειπαν απο το σπιτι εκηνη την στιγμη και δεν ειχαμε και κανενα μεγαλο κακο.ΠΡΟΣΟΧΗ :cry:

User avatar
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Posts: 69
Joined: Sat Apr 25, 2009 12:44 pm

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

stathis 1821 wrote:παιδια μεγαλη προσοχη κλειδωνετε τα σπιτια σας και δυπλοτσεκαρετε παντα.ψες απο τις 7,30 το βραδυ μεχρι τις 9 διαρειξαν το σπιτι μου και δεν αφησαν τιποτα χρυσαφυκα λεφτα κομπουτερ ολα εκαναν φτερα .παρακολουθουν και οταν φυγουμε απο σπιτι μπενουν και τα ρημαζουν.ευτηχως που η γυναικα μου και τα μωρα ελειπαν απο το σπιτι εκηνη την στιγμη και δεν ειχαμε και κανενα μεγαλο κακο.ΠΡΟΣΟΧΗ :cry:
Ε ΦΙΛΕ ΤΙ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΝΕΙΣ ??
ΚΑΠΙΟΥ ΓΝΩΣΤΟΥ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΜΥΡΩΔΙΑ .

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by stathis 1821 »

φιλε μενω κολωνη στην παφο κοντα στην γεροσκηπου

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by stathis 1821 »

ηλικρινα δεν με ενδιαφερει ουτε τα λεφτα που επιασαν αλλα ουτε και τα χρυσαφικα μονο που με ενδιαφερει ειναι οι σταυροι των μωρων που τους βαφτησαμε η βερα της γυναικας μου που τουτα τα πραματα ειναι ευλογημενα απο το θεο.ΠΩς ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΛΕΒΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :cry:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by MariosK »

Ρε φίλε με που συναισθηματική αξία καταλάβουν με τίποτε. Είχες τα ασφαλισμένα τουλάχιστον?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by chrysanthos9 »

εκαταντησαμεν να φοουμαστε και μες το σπιτι μας που εφτασαμεν μακαρι να πιασουν τους δραστες να φαν μια φυλακα να μαθουν να μεν κλεφκουν :evil:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by stathis 1821 »

MariosK wrote:Ρε φίλε με που συναισθηματική αξία καταλάβουν με τίποτε. Είχες τα ασφαλισμένα τουλάχιστον?
οχι ρε φιλε δεν ειχα ασφαλεια :cry:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ

Post by MariosK »

stathis 1821 wrote:
MariosK wrote:Ρε φίλε με που συναισθηματική αξία καταλάβουν με τίποτε. Είχες τα ασφαλισμένα τουλάχιστον?
οχι ρε φιλε δεν ειχα ασφαλεια :cry:
Εν πειράζει ρε φίλε. Μπορεί να τους έβρουσειν, κάμε υπομονήν. Λαλείς τζε συ πάλε καλά που εν ήταν σπίτι τα μωρά τζε η γυναίκα σου τζε τα άλλα ούλλα έννεν τόσο σοβαρά.

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”