DVD Περιοδικου ''Το ψαρεμα και τα μυστικα του''

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: DVD Περιοδικου ''Το ψαρεμα και τα μυστικα του''

Post by christos nic »

Nikolas Nklou wrote:
caveman wrote:Για αρχάριους είναι ότι πρέπει!
βασικα ναι ...γιατι εχω σκοπο να αρκεψω το εγγλεζικο (αρχαριος σε τουτο )και γιαυτο επιασα το dvd :D
Φιλε Νικολα δεν εχει σημασια αν θα αρχισεις τωρα εγγλεζικο..φτανει και μονο που πηρες dvd για αρχαριους,ετσι παει τελιωσε εισαι αρχαριος :lol: :lol: που ειπαμε το βρισκουμε :D

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: DVD Περιοδικου ''Το ψαρεμα και τα μυστικα του''

Post by christos nic »

mikrosa wrote:εγω ειδα το σε καταστημα με ειδη αλιειας μονο του :neutral:
Μονο του????

Nikolas Nklou

Re: DVD Περιοδικου ''Το ψαρεμα και τα μυστικα του''

Post by Nikolas Nklou »

christos nic wrote:
Nikolas Nklou wrote:
caveman wrote:Για αρχάριους είναι ότι πρέπει!
βασικα ναι ...γιατι εχω σκοπο να αρκεψω το εγγλεζικο (αρχαριος σε τουτο )και γιαυτο επιασα το dvd :D
Φιλε Νικολα δεν εχει σημασια αν θα αρχισεις τωρα εγγλεζικο..φτανει και μονο που πηρες dvd για αρχαριους,ετσι παει τελιωσε εισαι αρχαριος :lol: :lol: που ειπαμε το βρισκουμε :D
ενε προβλημα ...οπως τζε να εχει ουλοι ειμαστε αρχαριοι κατα καποιο τροπο :lol: :lol: :lol: πουλουν το τα περιπτερα :D

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: DVD Περιοδικου ''Το ψαρεμα και τα μυστικα του''

Post by christos nic »

Nikolas Nklou wrote:οπως τζε να εχει ουλοι ειμαστε αρχαριοι κατα καποιο τροπο :lol: :lol: :lol: πουλουν το τα περιπτερα :D
Συμφωνω απολυτα μαζι σου ρε φιλε..εγω αρχαριος θα ειμαι παντα γιατι οταν σκευτομαστε μονο με τουτο τον τροπο μπορουμε να μαθαινουμε και αλλα στην πορεια..μπορει καποια πραγματα σε ενα ειδος ψαρεματος που καμνουμε συνεχεια να μας διαφευγαν και να τα μαθουμε καποια στιγμη εντελως τυχαια πρωτα στην θεωρια και ακολουθος στην πραξη που θα τα δοκιμασουμε η τις παραπανω φορες στο ψαρεμα μας..εκλεζικο ακουω!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: DVD Περιοδικου ''Το ψαρεμα και τα μυστικα του''

Post by admin »

υ.γ θελουμε και dvd απο δικους μας Κυπριους ψαραδες για την αναλυση τεχνικων ψαρεματος απο την ακτη :!: :!:[/quote]


Mε δικούς μας ψαράδες κάνουμε συνέχεια...............Χαμπής,Νικόλας, Αντρέας, Γιώργος κατούντας, Mr Evans΄(κύριος Ευάνθης) , με εμένα!!!! ψαροντούφεκο με τον Mackellow έκαμα με τον Κυπραίο. Πρωταγονιστές γυρεύουμε συνέχεια εάν έχετε κάτι υπόψη σας εδώ είμαστε εμείς

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”