4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by EVANTHIS LOIZOU »

p.s. οσες εταιρειες λαμβανετε μερος :wink: :wink: :wink: :wink:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by nicolas theocharous »

EVANTHIS LOIZOU wrote:ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :dance: :dance: :dance: :dance:
ευχαριστουμε κ. Ευανθη να σαι καλα θα τα πουμε απο κοντα στην εκθεση

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by angiec »

Από το Σιγμα δεν έδειξε ψες τίποτα ούτε αναφέρθηκε καν για την Έκθεση.Δεν ξέρω από άλλα κανάλια :?: :?: :?:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλη σας μερα :)
Ελπιζω να δω αρκετους φιλους σημερα στην Εκθεση.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Μεγαλη ΑΤΤΡΑΞΙΟΝ της Εκθεσης ηταν χθες ο ΜΑΡΙΟΣ ο ΠΑΦΙΤΗΣ. Μια φιλοτιμη παρουσιαση της δουλειας του. Παρατηρησα οτι ειχε πολυ μεγαλυτερη ροη κοσμου ο οποιος εμπαιννε μεσα στο περιπτερο και μιλουσε για ωρα με τον Μαριο.
Μεγαλο ενδιαφερον επισης ειχε το Περιπτερο της SEBILE η οποια κουβαλησε ολοκληρη δεξαμενη με νερο οπου ο Γαλλος Κος Laurent κανει παρουσιαση τεχνητων.
Παρων και ο Κος Neil Mackellow, ενας αξιολογοτατος ανθρωπος που ειναι εκει για να δωσει συμβουλες κυριως.
Εχει και πολλα αλλα που αξιζει τον κοπο να ρθητε να δειτε

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by apsavvas »

μπραβο στο φιλο Μαριο. :clap: :clap: :clap: :clap:
The only source of knowledge is experience

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by marios pafitis »

Καλή σας μέρα παιδιά σας ευχαριστώ παρα πολύ.
Σήμερα Το Cyprus Custom Rods Services θα παρουσίαση στήσιμο καλαμιού από την αρχή για την τεχνική του surf casting όση θέλετε μπορείτε να έρθετε και να την παρακολουθήσετε !!!

P.S Θα με βρείτε στο περίπτερο με τον αριθμό 6

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by caveman »

Μπράβο Μάριε!! Αυτά είναι... :clap: :clap: :clap:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by marios pafitis »

:clap: :clap: :clap: Θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στον φίλο Άριστο και στα αλλα παιδιά που εργάστηκαν για την τέλεια διοργάνωση της έκθεση που κατάφερε να προσέλκυση παρά πολύ κόσμο !!! Επίση και τα τρία παιδιά που ήρθαν από την Ελλάδα και μίλησαν μαζί με το κόσμο για διαφορές τεχνικές ψαρέματος και παρουσίασαν και το καινούριο dvd που έκανα για τους κύπριους ψαράδες .

User avatar
giannosP
Posts: 479
Joined: Sat Apr 09, 2011 1:12 pm
Location: Λευκωσια - Τσερι

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by giannosP »

ξερεται ρε παιδια, που μπορω να βρω το DVD ξανα, γιατι εξηχασα να το πιασω :D :D ??
Life is a game....Fishing is serious!

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by chrisostomos »

Ήταν καταπληκτική δουλειά παιδιά. Εντυπωσιάστηκα πάρα πολύ από όλη την διοργάνωση. Είμαι απολυτός σίγουρος πως ούτε εσείς περιμένατε να έχει τόσο τεράστια συμμέτοχη :). Επίσης είμαι 1000% σίγουρος πως όλοι αυτοί που δεν συμμετείχαν άλλα απλός κρέμασαν την ταμπέλα της (έκπτωσης) έξω από τα καταστήματα τους το έχουν πλέον σκύλομετανιώσει πικρά.
Η ιδέα της εποχής (δεν έχει ψάρεμα αυτό το διάστημα ούτε κυνήγι ούτε γήπεδα) η ιδέα του (ανοιχτού χορού) και κύριος το mall που προσφέρει ελεύθερο parking πλήρες διασκέδαση για όλη την οικογένεια (ακόμα και για την ιδιότροπη γυναικά μου που βρήκε την φίλη της από Λεμεσό που ο άνδρας της είναι μανιακός ψαράς).
Και εγώ και η οικογένεια μου περάσαμε ένα υπέροχο Σάββατο. Είμαι σίγουρος πως στην επομένη έκθεση αν θα γίνει στον ίδιο χώρο θα υπάρχουν τριπλάσιες συμμέτοχες. Και πάλι συγχαρητήρια στους διοργανωτές και στους έκθετες που κουραστήκαν για να μας ετοιμάσουν ένα τόσο υπέροχο γεγονός.
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by NIKOLAS HARRIS »

Συγχαρητηρια και απο μένα και ειδικα στον Αριστο που τρώει όλην την φάκκαν όπως κάθε χρόνο βέβαια!! :D
Ελπίζω μόνο περισσότεροι μαγαζάτορες να έρθουν του χρόνου και να μην σνομπάρουν για να μπορούμε πλέον να λέμε ότι τίποτε δεν μας λείπει απο την έκθεση που γίνεται στην Ελλάδα!! :clap:

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by Sailor »

Παιδια δυστυχως δεν μπορεσα να παω φετος.Περσυ ηταν καποιος που πωλουσε κανο για ψαρεμα μηπως εχει καποιος πληροφοριες αν ηταν εκει φετος ,τιμες,η το τηλεφωνο του.νομιζω ηταν ΟCEAN FISHING KAYAK

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by konstantinos kalogir »

Sailor wrote:Παιδια δυστυχως δεν μπορεσα να παω φετος.Περσυ ηταν καποιος που πωλουσε κανο για ψαρεμα μηπως εχει καποιος πληροφοριες αν ηταν εκει φετος ,τιμες,η το τηλεφωνο του.νομιζω ηταν ΟCEAN FISHING KAYAK
Έλα φίλε, το όνομα του είναι Γιώργος Ηροδότου, ήταν εκεί φέτος με τα καγιάκ του!! :D το τηλ του έρκετε με προσωπικό μήνυμα! άμπα και εν του αρέσει που εν να το πω δημόσια τζαι να τον έχω παστην κκελέ μου :lol: :lol: :lol:

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by NIKOLAS HARRIS »

Κωσταντινο φιλε μου πολλα μπραβο και σε σας ρε φιλε σε τόσο μικρο χρονικό διάστημα εκαταφέρατε τόσα πολλά με ιδανικό εξοπλισμό για όλα τα γούστα!!όσην ώρα ήμουν εκει εξηγούσατε στον κόσμο με περίσσειο ζήλο ότι απορίες είχε!ευχομαι ότι καλύτερο!!! :clap:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”