ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

Post by Greg »

COTSIOS80 wrote: Ο καραγκιοζης της φωτογραφιας ηρτε τζε εσυρε τα διχτυα του πανω στις μισινες μας.
Μετα που πολλες φωνες τζε νευρα τζε την λιμενικη να λεει οτι δικαιουται εσυναξαμεν τα τζε εφυαμεν.
ενας που τους λογους που παραιτησα το casting εν τουτος...
Esox Lucius

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Δυστυχως βρε Γρηγορη μου :cry: Τουτα εν που μας εφααν μες τουν τον τοπο :evil:
Καμνουμε πισω οι νουσιμοι τζιαι φκεννουν που πανω οι "αχρηστοι " τζιαι οι "γλυφτες" :evil: :evil:
Που την εποχη που εφυεν ο Δημητροπουλος που το Τμημα, οι επομενοι "μαστροι" απλα καθουνται πανω στην καρεκλα μαλλωννουν για τα ωφεληματα τους τζαι το "οραμαν" τους εν η ΠΑΣΙΑ Η ΣΥΝΤΑΞΗ.
Τι να σου καμουν :violin: :whistle:

Κώστας
Posts: 178
Joined: Tue Nov 17, 2009 9:25 am

Re: ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

Post by Κώστας »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Δυστυχως βρε Γρηγορη μου :cry: Τουτα εν που μας εφααν μες τουν τον τοπο :evil:
Καμνουμε πισω οι νουσιμοι τζιαι φκεννουν που πανω οι "αχρηστοι " τζιαι οι "γλυφτες" :evil: :evil:
Που την εποχη που εφυεν ο Δημητροπουλος που το Τμημα, οι επομενοι "μαστροι" απλα καθουνται πανω στην καρεκλα μαλλωννουν για τα ωφεληματα τους τζαι το "οραμαν" τους εν η ΠΑΣΙΑ Η ΣΥΝΤΑΞΗ.
Τι να σου καμουν :violin: :whistle:
Ατε φιλε ευανθη καμε κατι για τα δίχτυα και τα γυροβολια και εχει 3 χρονια να δω κατι αξιολογο πας το αγκίστρι μου

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

Post by Greg »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Δυστυχως βρε Γρηγορη μου :cry: Τουτα εν που μας εφααν μες τουν τον τοπο :evil:
Καμνουμε πισω οι νουσιμοι τζιαι φκεννουν που πανω οι "αχρηστοι " τζιαι οι "γλυφτες" :evil: :evil:
Που την εποχη που εφυεν ο Δημητροπουλος που το Τμημα, οι επομενοι "μαστροι" απλα καθουνται πανω στην καρεκλα μαλλωννουν για τα ωφεληματα τους τζαι το "οραμαν" τους εν η ΠΑΣΙΑ Η ΣΥΝΤΑΞΗ.
Τι να σου καμουν :violin: :whistle:
Τουτος εν ο λογος που εχει 28 χρονια να κατεβω σε εκλογες να ψηφησω (χέσω), και εχω και γραμμενο στα ... μου τουτο το τοπο
Esox Lucius

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”