Περί τιμών καταστημάτων τοπικών και internet

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Περί τιμών καταστημάτων τοπικών και internet

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Α ρε Χρυσοστομε μου τζιαι εισαι λλιον μιτσης ακομα :) :) :)
Μες τουν τον γερημον τον τοπον που εθκιαλεξες να ζησης αμαν λαλεις τεθκιες κουβεντες η αθκιασερον εν να σε φκαλουν η ρομαντικον :cry: :cry: :cry: :cry:
Μιαν ζωην λαοννουμαστεν καποιοι λλιον μεγαλλυττεροι σου να πεισουμεν τζιηντους αμπαλατους μες το ΡΙΚ οτι υπαρχουν τζιαι αλλα αθληματα εχτος που την ΜΑΠΠΑΝ αλλα ποιος ακουει :evil: :evil: :evil:
Οταν ημουν μες τες Ομοσπονδιες τες Κυνηγετικες τζιαι τες Σκοπευτικες εκαμναμεν αγωνα να φκαλλη κατι τις μιαν φοραν τον μηναν τουλαχιστον.
ΤΙΠΟΤΕ :twisted: :twisted: :twisted:
Ουτε για την ΣΚΟΠΕΥΣΗ που εν το μονον αθλημα που πιαννουμεν μεταλλια τζιαι εν φακκουν πεννιαν τζιαι εν να ασχοληθουν με το ψαρεμα?
Ετο. Οτι καμουμεν μονοι μας :oops: :oops:

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: Περί τιμών καταστημάτων τοπικών και internet

Post by chrisostomos »

Φίλε μου..

Πρέπει να πιέσουμε τις καταστάσεις Υπάρχουν και ιδιωτικοί σταθμοί. Αν π.χ. αύριο συντονισμένα όλα τα μελή του φόρουμ την ώρα που ένας ραδιοφωνικός σταθμός έχει την δημοφιλή εκπομπή του και δίνει γραμμές τηλεφώνου και sms αρχίσουμε να τηλεφωνούμε και να στέλνουμε μηνύματα ( ψαράδες , δύτες , σκοπευτές , κυνηγοί , ορειβάτες ) όλοι μαζί , ποιος θα μας αρνηθεί ??
Όσο νομίζουμε ότι δεν έχουμε δύναμη, όσο συνεχίζουμε να σκεφτόμαστε σαν (μονάδες) και όχι σαν (ομάδες), απλώς θα ανακυκλώνουμε τις κουβέντες όπως προανάφερες. Ακόμα και 10 - 20 - 30 άτομα μαζί μπορούν να κάνουν τεράστια διάφορα.
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”