Νεο Τεύχος Περιοδικού

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: Neo teuxos periodikou

Post by (CyBasser) »

gptochos wrote:Όπως πάτε εννα βάλετε τον Νικόλα να ποζάρει με τάνκα πάνω στη βάρκα αγκαλιά με το ψαροτούφεκο τζαι δίπλα του ο ορφός :lol: :lol:

Ρε Νικόλα λάβε μέτρα τζαι τούτοι εννα σε βκάλουν πάνω στη μούττη του σιεπέτου :o
Ε Γιώρκηδες, σαν να μεν τα πάτε καλά! Εννά έρτω με ρούχα εσκιμώου αύριο πον'να βρεθούμε να είμαι πάντα μέσα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Neo teuxos periodikou

Post by Giorkos »

(CyBasser) wrote: Εννά έρτω με ρούχα εσκιμώου αύριο πον'να βρεθούμε να είμαι πάντα μέσα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:whistle:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Neo teuxos periodikou

Post by NIKOLAS HARRIS »

(CyBasser) wrote:
gptochos wrote:Όπως πάτε εννα βάλετε τον Νικόλα να ποζάρει με τάνκα πάνω στη βάρκα αγκαλιά με το ψαροτούφεκο τζαι δίπλα του ο ορφός :lol: :lol:

Ρε Νικόλα λάβε μέτρα τζαι τούτοι εννα σε βκάλουν πάνω στη μούττη του σιεπέτου :o
Ε Γιώρκηδες, σαν να μεν τα πάτε καλά! Εννά έρτω με ρούχα εσκιμώου αύριο πον'να βρεθούμε να είμαι πάντα μέσα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μα ηντα εσκιμωου!!εννα βάλλω σωβρακο σιδερενιο αν παμε καμια βολαν ψαρεμα με τουτους!! :D

εν σας αρεσα ρε λυσιάριες!!;;; :( :mrgreen: αν θελετε γυμνο να πιαννεται το play boy!!δαμε εν ψαρεμα η φαση μας!! :snooty: :dance:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Neo teuxos periodikou

Post by Giorkos »

NIKOLAS HARRIS wrote:
εννα βάλλω σωβρακο σιδερενιο αν παμε καμια βολαν ψαρεμα με τουτους!! :D

πρέπει να φκάλουν σώβρακα μολυβένια για το ψτ ....μονόκιλα τζαι δίκιλα :D :D :D

να μεν πονούμε με την μέση μας :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Neo teuxos periodikou

Post by c.nadiotis »

admin wrote:To επόμενο μοντέλο σε εξώφυλλο ψαροντούφεκου θα είναι ο Χρύσανθος μόλις ΄παίξει τον 7άρι+. ΤΣΑΙ ΜΌΛΙΣ ΈΒΡΗ ΖΕΥΚΑΡΙ
+10 :clap: :clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Neo teuxos periodikou

Post by c.nadiotis »

NIKOLAS HARRIS wrote: αν θελετε γυμνο να πιαννεται το play boy!!δαμε εν ψαρεμα η φαση μας!! :snooty: :dance:
ετσι
I live my life a breath at a time

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Neo teuxos periodikou

Post by MariosK »

c.nadiotis wrote:
NIKOLAS HARRIS wrote: αν θελετε γυμνο να πιαννεται το play boy!!δαμε εν ψαρεμα η φαση μας!! :snooty: :dance:
ετσι
Έχει κρίση τωρά ρε πόσα περιοδικά να γοράζουμε???? Δύο σε ένα έρκετε πιο φτηνά. Άριστε αν ξαναβάλεις άλλον ματράχαλο με ψάρκα τζε πελλάρες σε άλλο εξώφυλλο εγώ δεν το ξαναγοράζω :lol: :lol: :lol:

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: Neo teuxos periodikou

Post by Στάθης »

Αχαχα, να βάλεις χαλύβδινα εσώρουχα everlast Νικόλα.
Εξάλλου κύριοι, είναι ευρέως γνωστό ότι το playboy εν για την αρθρογραφία που το πιάνουμε. :shifty: :?
no whey no gain

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Neo teuxos periodikou

Post by gptochos »

Έλα ψάρεμα μαζί μας ρε Νικόλα εσύ τζαι μεν φοάσε :lol: :lol: Αν δεις τον Γιώρκο με το τιγρέ το μαγιό βούρα φύε αμα εν με τη στολή εν φοάσε :lol: :lol: :lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Neo teuxos periodikou

Post by Giorkos »

gptochos wrote:Έλα ψάρεμα μαζί μας ρε Νικόλα εσύ τζαι μεν φοάσε :lol: :lol: Αν δεις τον Γιώρκο με το τιγρέ το μαγιό βούρα φύε αμα εν με τη στολή εν φοάσε :lol: :lol: :lol:

επηδήξαμεν το ποστ αλλά εν πειράζει...

ως γεγονός εγύρεφκα κανένα τρικούι που το αρμάρι, τζαι ήβρα τζαι το Λεοπαρδαλίν μου το μαγιό (όι τιγρέ ) εν τζαιρός του τωρά που αραιώσε η κίνηση στες θάλασσες :D
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Neo teuxos periodikou

Post by c.nadiotis »

εν εσχις λαθος !!! :lol: :lol: :lol:
I live my life a breath at a time

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Neo teuxos periodikou

Post by chrysanthos9 »

c.nadiotis wrote:
admin wrote:To επόμενο μοντέλο σε εξώφυλλο ψαροντούφεκου θα είναι ο Χρύσανθος μόλις ΄παίξει τον 7άρι+. ΤΣΑΙ ΜΌΛΙΣ ΈΒΡΗ ΖΕΥΚΑΡΙ
+10 :clap: :clap:


stay tuned Σαββατο παω με 2 φιλους μου για σφυριδες σε τοπο που μας ειπεν παλιος ψαρας μακαρι να εχει :pray:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Neo teuxos periodikou

Post by gptochos »

Giorkos wrote:
gptochos wrote:Έλα ψάρεμα μαζί μας ρε Νικόλα εσύ τζαι μεν φοάσε :lol: :lol: Αν δεις τον Γιώρκο με το τιγρέ το μαγιό βούρα φύε αμα εν με τη στολή εν φοάσε :lol: :lol: :lol:

επηδήξαμεν το ποστ αλλά εν πειράζει...

ως γεγονός εγύρεφκα κανένα τρικούι που το αρμάρι, τζαι ήβρα τζαι το Λεοπαρδαλίν μου το μαγιό (όι τιγρέ ) εν τζαιρός του τωρά που αραιώσε η κίνηση στες θάλασσες :D
Εν πιο στρινιαρικο το λεοπαρδαλέ ρε Γιώρκο!!!! :lol: Που να σε παρω ρε μαζι μου αμα φορεις τρικά που τα τωρά!!! Πατσιόγερο :lol: :lol:

Ρε Χρύσανθε οϊ πολλες σφιρύδες αααα ? :lol: Ατε καλές τουφεκιές :clap:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Neo teuxos periodikou

Post by chrysanthos9 »

gptochos wrote:
Giorkos wrote:
gptochos wrote:Έλα ψάρεμα μαζί μας ρε Νικόλα εσύ τζαι μεν φοάσε :lol: :lol: Αν δεις τον Γιώρκο με το τιγρέ το μαγιό βούρα φύε αμα εν με τη στολή εν φοάσε :lol: :lol: :lol:

επηδήξαμεν το ποστ αλλά εν πειράζει...

ως γεγονός εγύρεφκα κανένα τρικούι που το αρμάρι, τζαι ήβρα τζαι το Λεοπαρδαλίν μου το μαγιό (όι τιγρέ ) εν τζαιρός του τωρά που αραιώσε η κίνηση στες θάλασσες :D
Εν πιο στρινιαρικο το λεοπαρδαλέ ρε Γιώρκο!!!! :lol: Που να σε παρω ρε μαζι μου αμα φορεις τρικά που τα τωρά!!! Πατσιόγερο :lol: :lol:

Ρε Χρύσανθε οϊ πολλες σφιρύδες αααα ? :lol: Ατε καλές τουφεκιές :clap:

μακαρι να μεν εν πελλαρες που μας ελαλεν ο ψαρας και να εχει σφυριδες σε τοσο προσιτο βαθος και σαζοτες καλα :lol:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Neo teuxos periodikou

Post by AggelosLRK »

καλα δεν ειδατε τους κυνηγους στο περιοδικο και λαλειτε για μοντελα και τσιοφτες??? αχαχα :lol:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”