Νεο Τεύχος Περιοδικού

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by gdeme »

DVD με την Τζουλια θα έχει? (ετσι για να μην ξεχνιομαστε δλδ)

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by maratheftis »

admin wrote:
maratheftis wrote:no dvd?.... :snooty: :think: :(
Μαραθεύτη το επόμενο τεύχος να μας σπονσάρεις €3000-4000 να κάμουμε κανένα, :) αν ήταν έτσι απλά που εγίνουνταν τα dvd του ψαρέματος :wink: ποιό εύκολα κάμνει dvd η Τζούλια και φκάλει τσαι τα μαλλιοτσέφαλλα της
:clap:
:snooty: εν ενταξει...πετασσω τα αλλου ρε admin... :naughty: 8)
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by caveman »

Το άρθρο του Δημήτρη του Σφάλτου για το ψάρεμα λαβρακιού με εγγλέζικο είναι όλα τα λεφτά :!: :!:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by admin »

caveman wrote:Το άρθρο του Δημήτρη του Σφάλτου για το ψάρεμα λαβρακιού με εγγλέζικο είναι όλα τα λεφτά :!: :!:
Γιατί εκείνο του Φενερλή για το spinning και του Ευάνθη για το διπλάρωμα και του Adriano για τους Κυπρίνους και του Πανίκου για την ελεύθερη κατάδυση και το δικό μου για την Συναγρίδα και τα υπόλιπα εν λίααααααααααα :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by caveman »

Καθόλου, απλά είπα τι μου άρεσε παραπάνω από όλα :wink:

Αν τζαι... τωρά που το λαλείς, τζίντο άρθρο για τες σιναγρίδες σάννα τζαι χαλά λλίον την φάση :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by admin »

:doh: :doh: :twisted: :evil: :violence-rocket: :violence-rocket: :violence-rocket: :violence-rocket:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΑΠΟΡΙΑ :think: :think:
Μου κανει εκπληξη το οτι σχεδον κανενας απο τους αναγνωστες των δικων μου αρθρων ΔΕΝ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ.
Θα ηθελα να μου πειτε το σχολιο σας γι'αυτο το θεμα διοτι δεν θελω να βγαζω αυθαιρετα συμπερασματα χωρις να ερωτω πρωτα.
Μου αρεσει να κανω κριτικη ΑΛΛΑ να εισαστε σιγουροι οτι μπορω να δεχομαι κι'ολας την κριτικη των αλλων.
Περιμενω τα σχολια σας :wink:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by admin »

Εύάνθη μου δυστηχώς αυτό το πράγμα είναι συνήθες φαινόμενο. Ο Κυπραίος είτε ντρέπεται να ρωτήσει είτε ξέρει τα ούλα, είτε απλά δέν του αρέσει να εποικινωνεί με άλλους. Σε πολλές στήλες του περιοδικού πολλές φορές με βρίσκουν και με ρωτούν προσωπικά μα ένταλος γίνεται τούτο? Κια λέω ρε παιθκιά ήταν μες το περιοδικό εν το είδετε ?Ναι είδα το αλλά εν το εθκέβασα ή έν το κατάλαβα. Τέλοσπάντων απλά για να σου λυθεί η απορία είναι για τον ίδιο λόγω που ο κόσμος δέν κάθεται πλέον στο σπίτι να πεί μια κουβέντα ο ένας με τον άλλο αλλά αποβλακώνεται η γυναίκα στην τηλεόραση να βλέπει σαπουνόπερες, ο άντρας ποδόσφαιρο και ο μιτσής σερφάρη μες το διαδύχτιο να δεί καμιά τιτσίρα :shock: Φυσικά πολλοί είναι και αυτοί που πειραματίζονται με κα΄τι που βλέπουν στο περιοδικό και όταν το πετύχουν κάνουν τους μάστρους στους άλλους που δέν αγοράζουν το περιοδικό :D Μάλιστα ένας μια φορά έν ήξερε ότι ήταν δικό μου το περιοδικό τσαι επροσπάθαν να μου εξηγήσει μια μέθοδο ψαρέματος πολλά προχωρημένη που εδιάβασε στο περιοδικό (το άρθρο το έγραψα εγώ). Η άλλη φορά είδα δύο δωδεκάχρονους να κάθονται στο παλιό λιμάνι λεμεσού να βλέπουν τα σχήματα και να προσπαθούν να δέσουν αγκίστρι :!: αντιλαμβάνεσαι ικανοποίηση που ένιωθα εκείνη την ώρα :wink:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Αριστε :!: :!:
Αυτο που περιμενα εγω, ηταν μεσα απο τα αρθρα να δημιουργουνται συζητησεις, ανταλλαγη αποψεων και γενικα να μαθαινει ο ενας απο τον αλλο.
Στο κατω κατω και εμεις που γραφουμε καποια πραγματα ειμαστε εμπειρικοι. Δεν ειμαστε επαγγελματιες δημοσιογραφοι :) :)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by admin »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Αριστε :!: :!:
Αυτο που περιμενα εγω, ηταν μεσα απο τα αρθρα να δημιουργουνται συζητησεις, ανταλλαγη αποψεων και γενικα να μαθαινει ο ενας απο τον αλλο.
Στο κατω κατω και εμεις που γραφουμε καποια πραγματα ειμαστε εμπειρικοι. Δεν ειμαστε επαγγελματιες δημοσιογραφοι :) :)
Κάποτε ένας καθηγητής μου στο κολέγιο μου έλεγε 'οι καθηγητές σου ανοίγουν μια πόρτα εάν εσύ θα μπείς μέσα ή όχι εξαρτάτε απο εσένα' νομίζω το περιοδικό και τα dvd ανοίγουν πολλές πόρτες άλλωστε για αυτό σήμερα είμαστε και γνωστοί μεταξύ μας εκείνοι που θέλουν μπαίνουν εκείνοι που δέν θέλουν......

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by Tryfon »

admin wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Αριστε :!: :!:
Αυτο που περιμενα εγω, ηταν μεσα απο τα αρθρα να δημιουργουνται συζητησεις, ανταλλαγη αποψεων και γενικα να μαθαινει ο ενας απο τον αλλο.
Στο κατω κατω και εμεις που γραφουμε καποια πραγματα ειμαστε εμπειρικοι. Δεν ειμαστε επαγγελματιες δημοσιογραφοι :) :)
Κάποτε ένας καθηγητής μου στο κολέγιο μου έλεγε 'οι καθηγητές σου ανοίγουν μια πόρτα εάν εσύ θα μπείς μέσα ή όχι εξαρτάτε απο εσένα' νομίζω το περιοδικό και τα dvd ανοίγουν πολλές πόρτες άλλωστε για αυτό σήμερα είμαστε και γνωστοί μεταξύ μας εκείνοι που θέλουν μπαίνουν εκείνοι που δέν θέλουν......

o ellinas? :P
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Νεο Τεύχος Περιοδικού

Post by admin »

όχι!!!κύριε Τρύφωνα στην έκθεση φέτος πρέπει να κάνεις μπάμ το κοινό περιμένει να δεί τα νέα σας μωρά!!!

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”