Ναυάγιο στην Πάφο

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Ναυάγιο στην Πάφο

Post by c.nadiotis »

Κάτι άκουσα το πρωί στο ράδιο για ένα σκάφος που βυθίστηκε ξημερώματα κοντά στο λιμανάκι της Πάφου, ένας Ρώσος λέει με την γυναίκα του και 2 μώρα, το ένα βρέφος 10 μηνών, ευτυχώς τα μωρά διασωθήκαν αλλά δεν ξέρω σε ποια κατάσταση, η γυναίκα αγνοείτο… Ξέρει κανένας κάτι νεότερο;

Εν μπορώ εν να το πω… πόσο γάιδαρος πρέπει να είσαι για να βάλεις δέκα μηνών μωρό πάνω σε σκάφος και να κάνεις τουρισμό;;;; οι προβλέψεις έχει 2-3 μέρες που δείχνουν την κακοκαιρία, και αυτός ξεκίνησε να έρθει από Τουρκία. Εγκληματικό κατά την άποψη μου…
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by c.nadiotis »

Το δεύτερο μωρό τριών ετών… ευτυχώς σωθήκαν τα μωρά
I live my life a breath at a time

Demetris Antoniou
Posts: 27
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:17 am

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by Demetris Antoniou »

c.nadiotis wrote:Κάτι άκουσα το πρωί στο ράδιο για ένα σκάφος που βυθίστηκε ξημερώματα κοντά στο λιμανάκι της Πάφου, ένας Ρώσος λέει με την γυναίκα του και 2 μώρα, το ένα βρέφος 10 μηνών, ευτυχώς τα μωρά διασωθήκαν αλλά δεν ξέρω σε ποια κατάσταση, η γυναίκα αγνοείτο… Ξέρει κανένας κάτι νεότερο;

Εν μπορώ εν να το πω… πόσο γάιδαρος πρέπει να είσαι για να βάλεις δέκα μηνών μωρό πάνω σε σκάφος και να κάνεις τουρισμό;;;; οι προβλέψεις έχει 2-3 μέρες που δείχνουν την κακοκαιρία, και αυτός ξεκίνησε να έρθει από Τουρκία. Εγκληματικό κατά την άποψη μου…
Δυστυχώς ο ένας αστυνομικός της λιμενικής είναι νεκρός, ενώ η γυναίκα ακόμη αγνοείται. Λεπτομέριες έχει στο sigmalive.com

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by tasos83 »

Ε ήμαρτον ρε @#$%@#$^
Ο ένας ο λιμενικός, που ήταν στο φουσκωτό που επίε για διάσωση και ανατράπηκε, ανασύρθηκε νεκρός.
Η ρωσσίδα αγνοείται ακόμα....

Καλά φαντάζομε τη εγίνετουν στη θάλασσα με έτσι αέρα που εσίκωσε που τα εψες...

http://sigmalive.com/news/local/248232

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by c.nadiotis »

Δυστυχώς άλλη μια μαύρη μέρα για την οικογένεια των ανθρώπων της θάλασσας… Ο Θεός ας αναπαύσει την ψύχη του
I live my life a breath at a time

pavlos
Posts: 42
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:43 am

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by pavlos »

Συλληπιτυρια στην οικογενια και φιλους

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by leonidasss »

Ο Θεός να το αναπαύσει το παλληκάρι... Σίγουρα ο θάνατος του είναι ηρωικός αλλά γιατί δεν έβγαλαν το ελικόπτερο;;; Και γιατί δεν έβαλαν τους αστυνομικούς να φορέσουν τουλάχιστον στολή κατάδυσης για παν ενδεχόμενο;;; Προσωπικά δεν τον ήξερα αλλά ελυπήθηκα πολύ. Κρίμα...

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by MariosK »

Κρίμα... Συλλυπητήρια σε οικογένεια και φίλους...

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ναυάγιο στην Πάφο

Post by angiec »

Εμένα αυτό που με προβληματίζει είναι ......Τα ελικόπτερα αυτά εφόσον είναι της διάσωσης είχαν τα απαραίτητα μέσα γιατρό,τα σχετικά ιατρικά φάρμακα για πρώτες βοήθειες και αν ναι γιατί δεν πήραν το παλληκάρι παρά μόνο έφυγαν και ξαναπήγαν?Ψες η τηλεόραση είπε ότι ζήτησε το μεγάλο σκάφος αλλά δεν ήταν δυνατό γιατί δεν είχε άτομα.Αυτές είναι η απορίες μου .....τα συλληπητήρια μου στην οικογένεια του.

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”