ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ HUNT AND SHOOT

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ HUNT AND SHOOT

Post by admin »

Με δική μας Κυπριακή παραγωγή dvd και τον επίσημο χάρτη φάσσας 2009

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ HUNT AND SHOOT

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ :clap: :clap: :clap: :clap:
Μου αρεσε ιδιαιτερα η φαση που το Μπηκολ σηκωννει τον τελευταιο λαγο :o :o :o
Μπραβο παιδια :!: :!: Συνεχιστε την ΚΑΛΗ δουλεια :) :)

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ HUNT AND SHOOT

Post by Costas »

Πήγα σήμερα το μεσημέρι στο περίπτερο και πήρα το περιοδικο. Αρκετά ενδιαφέρον μπορώ να πω! Η μητέρα μου τρελάθηκε με τις συνταγές στο DVD!!! Πολύ καλό ήταν και το μέρος με τα φίδια.

Εκείνο που θα εκτιμούσα αφάνταστα είναι εάν μπορούσατε φίλε Άριστε να μας γράψετε λίγα λόγια για τουσ στόχους και σκοπούς του περιοδικού. Η αλήθεια να λέγεται, περίμενα άλλα πράγματα να βρώ μέσα στο περιοδικό, ιδιαίτερα απο το εξώφυλο του, αλλά μπορώ να πώ οτι το είδος του περιεχομένου και ο τρόπος παρουσίασης των θεμάτων μου κίνησε πραγματικά την περιέργεια.

Οπως με το "δικό μας" περιοδικό απο την αρχή αντιλήφθηκα την προσπάθεια καλιέργησης μίας σωστής νοτροποίας, κουλτούρας για το ψάρεμα, θα ήθελα να μας πείς τις επιδιώξεις και αυτού του περιοδικού πέρα απο τις επιχειρηματικές!!

Πολύ μου άρεσαν και οι διαφημίσεις "κουτάκια" στο τέλος!! ...και ακόμα μία παράκλιση, - αυτή σε πμ όμως!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ HUNT AND SHOOT

Post by admin »

Costas wrote:Πήγα σήμερα το μεσημέρι στο περίπτερο και πήρα το περιοδικο. Αρκετά ενδιαφέρον μπορώ να πω! Η μητέρα μου τρελάθηκε με τις συνταγές στο DVD!!! Πολύ καλό ήταν και το μέρος με τα φίδια.

Εκείνο που θα εκτιμούσα αφάνταστα είναι εάν μπορούσατε φίλε Άριστε να μας γράψετε λίγα λόγια για τουσ στόχους και σκοπούς του περιοδικού. Η αλήθεια να λέγεται, περίμενα άλλα πράγματα να βρώ μέσα στο περιοδικό, ιδιαίτερα απο το εξώφυλο του, αλλά μπορώ να πώ οτι το είδος του περιεχομένου και ο τρόπος παρουσίασης των θεμάτων μου κίνησε πραγματικά την περιέργεια.

Οπως με το "δικό μας" περιοδικό απο την αρχή αντιλήφθηκα την προσπάθεια καλιέργησης μίας σωστής νοτροποίας, κουλτούρας για το ψάρεμα, θα ήθελα να μας πείς τις επιδιώξεις και αυτού του περιοδικού πέρα απο τις επιχειρηματικές!!

Πολύ μου άρεσαν και οι διαφημίσεις "κουτάκια" στο τέλος!! ...και ακόμα μία παράκλιση, - αυτή σε πμ όμως!!
Κώστα μου σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια μπορείς να βρείς όλες τις πληροφορίες που ζητάς στο www.dacor.com.cy πως όμως ανάφερες και εσύ ο σκόπός είναι σχεδόν ο ίδιος η καλλιέργιση συνείδησης -σωστής νοοτροπίας και σεβασμόυ στο χόμπυ μας αλλά και στους συναδέλφους μας

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”