2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
ALEXIS SURFMANIA
Posts: 19
Joined: Thu Apr 02, 2009 10:44 am

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by ALEXIS SURFMANIA »

Προσωπικά επιρεμενα παραπάνω έκθετες να δω σίγουρα κάτι μας Εμινέ και από αυτά που είδα,,,,, ------------------ίσος τα κόστα για ένα κιόσκι και η ταλαιπωρία που έχουν να μην τους σιφερη μου άρεσαν τα παράμαλλα του Νειλ + όλα τα υπόλοιπα τα παράμαλλα του Νειλ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ που έχω αγοράσει και γλυκαντικά θα ήθελα να Έβρο στο παζάρι τουλάχιστο το συγκριμένο bait clip+χρησιμοποιείται ος δεύτερο η τρίτο παράμαλλο αν γνωρίζει κάποιος από εσάς θα ήταν χρήσιμο
Το έχω αγοράσει από το Νειλ

PsychoAP
Posts: 10
Joined: Wed Sep 03, 2008 8:45 pm

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by PsychoAP »

EVANTHIS LOIZOU wrote:ΠΩΣ σας φανηκε τελικα?
Πιστευω οτι θα ηταν πολυ καλο και εποικοδομητικο να γινουν καποια σχολια για το ΠΩΣ ειδαμε την Εκθεση.
Θα ηταν επισης πολυ ενδιαφερον να μαθουμε γιατι καποιοι φιλοι ΔΕΝ ηλθαν.
Ολα αυτα πιστευω θα βοηθησουν να γινει ακομη καλυτερη η Εκθεση του χρονου.
Προσωπικα εντυπωσιαστηκα με την οργανωση, το στησιμο και τον ενθουσιασμο των συμμετασχοντων εκθετων.
Αρνητικα ειδα την μη συμμετοχη καποιων εταιρειων οπως ο Medex, ο Στροβολος, ο Μαυρος και ο Νινος.
Περιμενα επισης να δω ποιο πολλα ατομα απο το Φορουμ.
Ενα σχολιο απο τον Κο Neil Mackellow το οποιο επαναληφθηκε και απο τον Σπυρο τον Πατση, ηταν οτι τους εντυπωσιασε το γεγονος οτι οι Εμποροι του κλαδου ετρωγαν μαζι στην ιδια ταβερνα και το οτι εχουν καλες σχεσεις μεταξυ τους.
Μπραβο στον Αριστο και στα αλλα παιδια για την τοσο φιλοτιμη προσπαθεια.
Τους ευχαριστω επισης για την φιλοξενια.
Εγώ μπορώ να πώ πως έμεινα ικανοποιημένος από την έκθεση ως προς την οργάνωση και τον χώρο. Συγχαρητηρια στους διοργανωτές και εις ανώτερα. Για το Ψ/Τ δεν είχε πολλά μαγαζιά, μόνο ο Παυλίδης και ο Πανίκος από Λεμεσσό και τα παιδιά από τα Λατσιά. Περίμενα κάτι περισσότερο σε αυτό το τομέα και απογοητεύτικα που Στρόβολος, Καδής και Μαύρος δεν ήρθαν. Κατά τα άλλα από ότι είδα είχε αρκετό κόσμο, τουλάχιστον την Κυριακή που είχα έρθει. Στα αρνητικά ήταν και οι τιμές στην καντίνα - καφετέρια που έκοφκε κκελέ :D

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by fISHANDCHIPS »

σημασία έχει ότι ήταν πολλά καλύτερα που πέρσι .... και τούτο εννα με κάμει να πάω και του χρόνου που πιστεύκω θα είναι ακόμα πιο καλά ...
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by no-nick »

η εκθεση ηταν καλητερη απο περση,ηταν πιο ζεστη φετος, ο τοπος πιστευω ηταν ολα τα λεφτα και ηταν καταλητικος στην επιτυχια της , ειχε απολα και πιστευω οτι ολοι θα εμειναν ικανοπειημενοι, οι αντιπροσωποι πουν δεν ελαβαν μερος ηταν οι μονοι χαμενοι τη υποθεσης.

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by (CyBasser) »

no-nick wrote:η εκθεση ηταν καλητερη απο περση,ηταν πιο ζεστη φετος, ο τοπος πιστευω ηταν ολα τα λεφτα και ηταν καταλητικος στην επιτυχια της , ειχε απολα και πιστευω οτι ολοι θα εμειναν ικανοπειημενοι, οι αντιπροσωποι πουν δεν ελαβαν μερος ηταν οι μονοι χαμενοι τη υποθεσης.
+1000!
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by MariosK »

Θα συμφωνήσω με όσα είπατε όλοι πριν. Πολύ καλή οργάνωση και πολλές συμμετοχές. Ας ελπίσουμε του χρόνου να είναι ακόμα καλύτερη με περισσότερες συμμετοχές :clap:.

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: 2η Παγκύπρια Έκθεση Αλιείας-Ναυτικό Σαλόνι 2009

Post by konstantinos kalogir »

Πάρα πολύ ωραία οργάνωση, άρεσε μου ιδιαίτερα η παρουσία του συνδέσμου εσωτερικών υδάτων, οι οποίοι τεχνολογικά ήταν οι ανώτεροι!!! :D
Πολύ ωραία ήταν και αρκετά περίπτερα, πολύ εξυπηρετικοί οι Marineplus και ο Anglermania (στους οποίους είχα την ευκαιρία να μείνω λίγο παραπάνω ώρα)...
Όσο για τις μικρολεπτομέρεις που κάνουν την διαφορά βρήκα πολλά ωραία αγγίστρια κυκλικά τα οποία ήδη δούλεψα και ενθουσιάστικα+κάπιους φελλούς για μπολονέζ....!!! Και ωραίες φωσφορίζουζες χαντρούες!! :D

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”